Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

Úprava profilu

Tato sekce poskytuje informace o některých akcích, které mohou být prováděny na účtech.

Nápověda: Úprava profilu

Soukromé zprávy umožňují privátní komunikaci mezi dvěma uživateli. SMF poskytuje celou řadu nastavení soukromých zpráv a jejich možnosti si ukážeme níže.

První dvě volby umožňují nastavení zobrazení zpráv. Pokud uživatel zvolí zobrazení soukromých zpráv vše najednou, seznam zpráv se zobrazí v horní části stránky a všechny zprávy pod seznamem. Výběrem podle času se zobrazí v horní části jedna zpráva a teprve po ní seznam zpráv. Výběrem podle konverzace SMF napodobuje funkce fóra a soukromé zprávy jsou zobrazeny jako příspěvky včetně odpovědí. Druhá možnost poté určuje pořadí, ve kterém se zprávy zobrazují.

Uživatelé mohou sami určovat od koho chtějí dostávat soukromé zprávy. V této záložce lze nastavit dostávat soukromé zprávy od všech uživatelů, všech uživatelů kromě ignorovaných, pouze od přátel a administrátorů a pouze od administrátorů.

Uživatelé dále mohou nastavit upozornění e-mailem vždy, když příjde nová soukromá zpráva. Kromě toho můžou také nastavit otevření informativního popup okna v případě přijetí nové soukromé zprávy na fóru.

Nastavení soukromých zpráv dále umožňuje:

  • Uložit kopii každé soukromé zprávy do složky "Odeslané". - Tato volba umožňuje ukládání všech odeslaných soukromých zpráv pro další využití.
  • Odstranit štítek přijatých zpráv při použití jiného štítku - Je-li použit nový štítek na zprávu, štítek přijaté zprávy je odstraněn.
Hosting poskytuje Station.cz