Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Zmrznutí internetu  (Přečteno 2857 krát) Sdílet: Sdílet 'Zmrznutí internetu' na Delicious.com Sdílet 'Zmrznutí internetu' na Digg.com Sdílet 'Zmrznutí internetu' na Twitter.com Sdílet 'Zmrznutí internetu' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Fatal
  • *
  • Počet příspěvků 93
  • Počet poděkování 4

• Zobrazit profil
Zmrznutí internetu
« kdy: 29. Květen 2013, 20:15:38 »
Vyhledat 'Zmrznutí internetu' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Zmrznutí internetu' na YouTube
Zdravím,

už jsem fakt zoufalej... Nevím, co s tím PC je, dokáže mi někdo poradit? Reinstaloval jsem Windowsi, ale neudělal jsem všechny potřebný aktualizace (třeba je problém v tom - nainstaloval jsem pouze ty důležité). Mám Win Vista. Problém je v tom, že pokud si pustím nějaký video na youtube a potém si ho chci přesunout třeba do půlky, tak se video sekne.. To bych přežil, ale co je horší, že tím spadne celej internet, prostě vůbec nejde. Jakoby se ten kabel od netu najednou "ucpal" :-D. Nepomůže ani restartování modemu, nic.. Jediný, co spolehlivě pomáhá je restartování celého počítače :-/. Nevíte, proč se tak děje a v čem je problém?? Jinak interner je od T-Mobilu...

A druhej problém. V PC jsou uživatelské účty. A pokud se někdo odhlásí, většinou PC hodí "blue screen" a restartuje se.. Neví někdo, prosím, proč?? Kdyžtak se ptejte na info, dodám a rád.. Jen bych rád, abych tyto problémy vyřešil.

Díky moc a s pozdravem

Fatal

Re:Zmrznutí internetu
« Odpověď #1 kdy: 30. Květen 2013, 22:15:30 »
Vyhledat 'Zmrznutí internetu' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Zmrznutí internetu' na YouTube
Asi je to nejspíš hloupost, ale první, co mně napadlo - pluginy, flash,... (máš nainstal. třeba adobe flash player?)
Taky můžeš mít špatně nastavenej modem, nebo třeba blbne DNS.
Nebo je to jen špatně nastaveným prohlížečem/počítačem...
Na tomhle odkazu (http://earchiv.chip.cz/cs/earchiv/vydani/r-2011/chip-02-2011/pc-stavkuje.html) asi v půlce stránky je pár snad užitečných rad, jinak mám dojem, že Visty (stejně jako 7ky) mají vlastní diagnostiku sítě - klikneš pravým tlačítkem na ikonu připojení a odstranit potíže.
Každopádně pokud problém nevyřešíš nějak takhle jednoduše, tak bych se asi zamyslela nad tím, jakou práci sis dal s reinstalací, cos zálohoval, stahoval, instaloval,... Třeba tě napadne, co kde chybí nebo přebývá.

Offline milan111
  • *
  • Počet příspěvků 1
  • Počet poděkování 0

• Zobrazit profil
Re:Zmrznutí internetu
« Odpověď #2 kdy: 04. Červen 2013, 16:51:07 »
Modrá smrt může mít mnoho důvodů, např. paměť, procesor , ovladače, hdd, atd. Ukládá se log v kterém najdeš co ji způsobilo. Tento log se ukládá do C:\Windows\Minidump.
Aby jsi tento soubor mohl číst musíš si stáhnout tento program http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/bluescreenview/
Potom již stačí google , co ti spouští modrou smrt. Nebo forum , kde ti poradí.

Hosting poskytuje Station.cz