Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Nuance PDF Converter Professional 8.1 CZ  (Přečteno 545 krát) Sdílet: Sdílet 'Nuance PDF Converter Professional 8.1 CZ' na Delicious.com Sdílet 'Nuance PDF Converter Professional 8.1 CZ' na Digg.com Sdílet 'Nuance PDF Converter Professional 8.1 CZ' na Twitter.com Sdílet 'Nuance PDF Converter Professional 8.1 CZ' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline davidse
  • *
  • Počet příspěvků 296
  • Počet poděkování 14

    • Zobrazit profil
Nuance PDF Converter Professional 8.1 CZ
« kdy: 26. Květen 2016, 10:05:58 »
Vyhledat 'Nuance PDF Converter Professional 8.1' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Nuance PDF Converter Professional 8.1' na YouTube
Vyhledat 'Nuance PDF Converter Professional 8.1' na Softpedia


   Počítač s procesorem Intel® Pentium® 4, vyšším nebo ekvivalentním
Podporované operační systémy:

 Windows 8 32 nebo 64bitová verze
    Windows 8.1 32 nebo 64bitová verze
    Windows 7 SP1, 32bitová nebo 64bitová verze

Internet Explorer 8 nebo vyšší
512 MB paměti RAM, doporučeno 1 GB
700 MB volného místa na pevném disku pro soubory aplikací, další místo je zapotřebí pro dočasné instalační soubory a pro další jazyky uživatelského rozhraní
Přístup k internetu – nutný pro registraci a aktivaci produktu, pro aplikaci Dragon Notes a získávání online aktualizací programu
Nainstalované rozhraní Microsoft .NET Framework 4.0
Jednotka DVD-ROM (nutná pro instalaci z disku)


Popis instalace:

1. Vytvořte si složku někde v PC a tam nechte rozbalit program
2. Pokud se vám automaticky nespustí instalace,tak jděte do složky kterou jste si vytvořily a jděte do složky system32 nebo system64 podle vašeho Win a vyhledejte setup a instalujte.
3. Zadejte jméno uživatele+organizace+seriové číslo
4. Pokud máte MS Office 2013 nainstalujte přiložený patch
5. Restart PC

POZOR: POKUD SE VÁM SPUSTÍ PO ROZBALENÍ AUTOMATICKÁ INSTALACE VYBERTE ZE TŘÍ PROGRAMŮ K INSTALACI POUZE PDF CONVERTER PRO 8.1Nejlepší uživatelský zážitek a hodnota

Power PDF představuje rozumnější investici do softwaru pro práci se soubory PDF. Konečně existuje alternativa k Adobe Acrobat, která navíc nabízí intuitivní rozhraní ve stylu sady Office, takže uživatelé mohou pracovat způsobem, který dobře znají. Nechybí ani celá řada funkcí, které byly speciálně navrženy ke zvýšení produktivity podnikání na maximum. V aplikaci Power PDF získáte všechny nástroje nezbytné k vytváření anotací a značek, zabezpečení a kompresi souborů PDF a navíc další funkce, které nabízí pouze společnost Nuance, pro převod, vyhledávání a připojování dokumentů a podobně.

Produktivnější převod tištěných materiálů do formátu PDF

Soubory PDF můžete vytvářet přímo ze skeneru časově úsporným skenováním do souboru PDF jediným kliknutím. Skenovat lze do standardního obrázku a prohledávatelných nebo upravitelných formátů PDF. Skenování a zvýrazňování, přeškrtávání nebo podtrhávání – vše provedete v jednom kroku.

Vytváření souborů PDF z libovolné počítačové aplikace s funkcí tisku

Okamžitě vytvoříte soubory PDF plně vyhovující oborovému standardu s možnostmi zabezpečení zcela kompatibilními se všemi prohlížeči souborů PDF. Při vytváření dokumentů PDF ze souborů aplikací Microsoft Word, Excel a PowerPoint můžete dokonce přidávat záložky a přenášet hypertextové odkazy.

Nepřepisujte svoje dokumenty

Pokud musíte pracovat s dokumenty PDF v jiných aplikacích, neztrácejte drahocenný čas tím, že je budete vytvářet znovu – převeďte je. Komplexní rozložení se sloupci, tabulkami a grafikami lze věrně reprodukovat v dokumentech aplikací Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint® a Corel® WordPerfect®. Získáte také výjimečně vysokou míru kontroly nad tabulkami a funkce, které umožňují sloučit všechny stránky souboru PDF do jedné tabulky aplikace Excel, čímž se vyhnete únavnému vyjímání a vkládání. Z dokumentu PDF můžete dokonce vybrat, zkopírovat a převést pouze vybrané oblasti textu, které potřebujete.

Snadné slučování a sestavování dokumentů

Slučování souborů a odebírání nebo nahrazování stránek se provádí snadno přetahováním myší. Je možné zobrazovat a vybírat stránky ze zdrojového dokumentu – například z aplikace Microsoft Word, Excel, PowerPoint, WordPerfect a ve formátu JPG, BMP, TIF nebo XPS – a vložit je do cílového dokumentu. Přetažením myší jednoduše přidáte stránky do cílového souboru PDF. Dávkové nástroje vám pomohou s automatizací opakujících se úloh a zlepší efektivitu na pracovišti.

Vytváření dokumentů s profesionálnějším vzhledem

Poskytujte dokumenty, které vypadají stejně dobře po vytištění jako na obrazovce – bez ohledu na to, kam je posíláte nebo kde je zobrazujete. Slučujte libovolné typy souborů nebo složek do poutavých portfolií PDF s výraznými titulními stránkami, které povedou čtenáře a lze je zobrazit v libovolném rozšířeném programu pro čtení souborů PDF. Chcete-li svoje myšlenky sdělovat poutavým stylem, přidávejte do dokumentů PDF obrázky, grafiky, filmy, zvuk nebo 3D kresby.

Připojení dokumentů ke cloudu

Nyní máte možnost ukládat dokumenty do cloudu a následně k těmto dokumentům přistupovat. Spolupracovat lze s cloudovými službami Box, Google Drive™, Windows Live® SkyDrive®, Office 365, Evernote® a Dropbox®. Přístup ke svým dokumentům získáte kdykoli a kdekoli prostřednictvím webu nebo aplikací podporovaných mobilních zařízení.

Diktování poznámek

Pomocí integrované aplikace Dragon Notes snadno a bez psaní nadiktujete text, který se pak v souboru PDF zobrazí jako poznámky – tento rychlý a přesný postup šetří čas a zvyšuje produktivitu.

Shromažďování informací pomocí formulářů

Nedovolte, aby nepříjemnosti spojené s vyplňováním formulářů zpomalovaly chod vašeho podniku. FormTyper™ automaticky převádí formuláře bez možnosti vyplňování na vyplnitelné formuláře PDF, které lze zpracovat, uložit a odeslat e-mailem. Pomocí snadno použitelných nástrojů pro kreslení formulářů můžete vytvářet formuláře od začátku. Informace ve vyplněných formulářích lze exportovat a pak třídit, vyhledávat a analyzovat s použitím rozšířených typů souborů databází a tabulek, jako je XFDF, XML, TXT a CSV.

Zajištění shody se standardem PDF/A

Využívejte zjednodušený postup pro plnění požadavků na shodu se standardem PDF/A. Pokud soubor PDF/A nesplní požadavek na shodu, uživatelé budou upozorněni a mohou ho opravit bez přerušení práce, čímž ušetří další čas a zajistí plnou kompatibilitu souborů. Program pro kontrolu shody se standardem PDF/A může analyzovat soubory PDF a vyhodnotit jejich shodu se specifikací PDF/A-1a, -1b, -2a, -2b, -2u, -3a, -3b a -3u.

Ukládání/otevírání dokumentů komunikujících přímo se systémy správy dokumentů

Uživatelé mohou nyní ukládat soubory PDF do nejrozšířenějších systémů správy dokumentů (DMS) jednodušeji než dříve, protože k nim mají přístup přímo prostřednictvím nabídky Uložit / Uložit jako, v režimu portfolia a v aplikaci Internet Explorer. Zjednodušení tohoto procesu uživatelům ušetří čas, přičemž jim poskytne rychlejší a jednodušší přístup k řešením DMS, s nimiž již pracují.

Inteligentnější vyhledávání

Získejte nejpřesnější převod do prohledávatelného souboru PDF, který je k dispozici v jakémkoli řešení pro práci se soubory PDF. V dokumentu lze prohledávat všechny části – dokonce i obsah záložek a komentářů – takže určitě najdete, co hledáte. Pomocí inteligentní funkce Looks Like SearchTM rychle najdete obsah, jako jsou čísla kreditních karet a e-mailové adresy, prostřednictvím alfanumerického vzoru namísto přesného textu. Automatické zvýraznění, přeškrtnutí nebo podtržení výsledků vyhledávání umožňuje rychlejší a jednodušší provádění úprav souborů PDF.

Zlepšení zabezpečení dokumentů

Přidáním hesel s použitím bezpečného 128 nebo 256bitového šifrovacího algoritmu AES a ovládacích prvků oprávnění do souborů PDF je možné řídit zobrazování, tisk a změny dokumentů. K zajištění bezpečného sdílení zabezpečených dokumentů používejte rozšířené funkce redakce, automaticky kontrolujte dokumenty a odstraňujte citlivá data. Pomocí podpisů držitele, kryptografických podpisů společnosti Microsoft nebo podpisů třetích stran ověřujte vlastníky dokumentů. Lepšího zabezpečení dokumentů dosáhnete také sloučením všech obsažených položek, například podpisů, razítek, značek, anotací, vyplněných polí formulářů a grafik. Tato funkce je obzvlášť vhodná k omezení změn dokumentů při archivaci nebo elektronickém zařazování.
« Poslední změna: 26. Květen 2016, 10:12:42 od davidse »

 

Hosting poskytuje Station.cz