Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

RSS topicu Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload
>> Téma: Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload  (Přečteno 12467 krát) Sdílet: Sdílet 'Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload' na Delicious.com Sdílet 'Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload' na Digg.com Sdílet 'Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload' na Twitter.com Sdílet 'Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
Četnické humoresky

Seznam dílů:

1. série
     1. Slepice versus Slepi*ka
     2. Volavka
     3. Medovina
     4. Beáta
     5. Krkatá bába
     6. Směšný vrah
     7. Grunt
     8. Ferda Mravenec
     9. Svatba
     10. Repetent
     11. Lázeňské intermezzo
     12. Černá ruka
     13. Narodil se Kristus Pán

2. série
     14. Klaudynka
     15. Ohněstrůjce
     16. Vdavky za všechny prachy
     17. Ochotníci
     18. Čest rodu
     19. Návrat
     20. Táta
     21. Doktor Smrt I
     22. Doktor Smrt II
     23. Bouřka
     24. Hypnotizér
     25. Loupežník
     26. Slavnost

Heslo pro všechny díly:
Kód: [Vybrat]
miki47

1. Slepice versus Slepi*ka

« Poslední změna: 18. Květen 2007, 23:42:47 od miki47 »
Pokud mi chcete poděkovat tak si stáhněte tento obrázek jako FREE uživatel. Uděláte mi radost a prodloužíte životnost linků :)

CZshare má poslední dobou technické problémy proto prosím zbytečně neoznačujte link jako nefunkční.

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload
« Odpověď #1 kdy: 01. Květen 2007, 19:22:49 »
Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na YouTube
Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na ČSFD Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na IMDb Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na titulky.com
  2. Volavka

Pokud mi chcete poděkovat tak si stáhněte tento obrázek jako FREE uživatel. Uděláte mi radost a prodloužíte životnost linků :)

CZshare má poslední dobou technické problémy proto prosím zbytečně neoznačujte link jako nefunkční.

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Květen 2007, 19:25:03 »
Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na YouTube
Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na ČSFD Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na IMDb Vyhledat 'Četnické humoresky- postupný upload' na titulky.com
  3. Medovina

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Květen 2007, 19:25:55 »
  4. Beáta

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Květen 2007, 19:27:02 »
  5. Krkatá bába

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Květen 2007, 19:28:28 »
  6. Směšný vrah

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Květen 2007, 19:29:30 »
  7. Grunt

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Květen 2007, 19:30:21 »
  8. Ferda Mravenec

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 01. Květen 2007, 19:34:38 »
  9. Svatba

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Květen 2007, 19:36:01 »
  10. Repetent

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Květen 2007, 19:39:20 »
  11. Lázeňské intermezzo

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Květen 2007, 19:40:13 »
  12. Černá ruka

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Květen 2007, 19:41:27 »
  13. Narodil se Kristus Pán

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Květen 2007, 16:17:12 »
  14. Klaudynka

linky můžete kombinovat

« Poslední změna: 17. Květen 2007, 16:05:02 od miki47 »

Offline miki47
  • *
  • Počet příspěvků 33
  • Počet poděkování 19

• Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 15. Květen 2007, 18:43:59 »
  15. Ohněstrůjce

linky můžete kombinovat

« Poslední změna: 17. Květen 2007, 16:08:52 od miki47 »

« Odpověď #15 kdy: 21. Červen 2007, 03:30:20 »
Nemohl by jsi to dat nekam jinak?

Offline MAOrh
  • *
  • Počet příspěvků 413
  • Počet poděkování 293

• _-=/>! THX Lover !<\=-_

• Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Červenec 2007, 21:08:22 »
presne tak...za rapida bych byl velice rad...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 27 - Majlant
« Odpověď #17 kdy: 10. Září 2007, 23:24:43 »
Četnické humoresky 27 - Majlant
Zdroj: DVB-T

Info:
Domkářka Menšíková (J. Bohdalová z 3. dílu první řady - Medovina) se stará o sestru Květu (K. Fialová) postiženou zapomnětlivostí. O Květě se říká, že si našetřila slušné jmění, ale nikomu - ani své sestře - neprozradila, kde má ty peníze schované. Květinu náhlou smrt pod koly vlaku musí vyšetřit Arazím a jeho muži z Četnické pátrací stanice Brno, neboť není jasné, zda Květina smrt byla vražda, sebevražda nebo nešťastná náhoda. Také rodinný život Arazímových je v tomto dílu plný dramatických zvratů. Ludmila, unavená péčí o dvojčata, se domluví s paní Vendulkou Chromákovou, vdovou po četnickém strážmistrovi, že jí bude v domácnosti vypomáhat. S tím však Arazím nesouhlasí a po hádce s Ludmilou se odstěhuje na pátračku. Po pohřbu manžela novinářka Kliková zorganizuje s Ludmilou návštěvu fotoateliéru, neboť chce fotografie dvojčat uveřejnit ve svém magazínu. Fotograf Líbal je však ve finanční tísni a Kliková mu zapůjčí peníze za příslibu budoucí fotografické spolupráce s jejím magazínem. Kliková ve fotoateliéru domluví, že Ludmila bude Líbalovi vypomáhat.

Náhledy:

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 27 Majlant.avi'
Length : 701 MiB for 1h 27mn 51s 360ms
Video  : XviD at 968 Kbps, 2pass
Aspect : 576 x 432 (1.333 ~ 4/3) at 25.000 fps
B/(P*F): 0.156
Audio  : MPEG-1 Audio layer 3 at 128 Kbps CBR
Infos  : 2 kanály, 48 KHz

« Poslední změna: 26. Září 2007, 20:40:44 od dr.mushu »

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 28 - Rýhonosec řepný
« Odpověď #18 kdy: 10. Září 2007, 23:27:30 »
Četnické humoresky 28 - Rýhonosec řepný

Info:
Strážmistr Zahálka je v Kružberku nešťastný, nemá zde kamarády z brněnské pátračky a navíc ho šikanuje velitel Pták. Proto se chytá první příležitosti a přes brouka "rýhonosce řepného" se pokouší dokázat, že jistý kružberský pašerák nezemřel při pádu se schodů, ale byl nepohodlný pašerácké bandě. Zahálkovi se v detektivním úsilí nedaří, a tak zcela rezignuje a oddává se příjemnému vztahu s dívkou Žofií - místní posluhovačkou a věštkyní z karet. Zahálka však nečekaně objeví pašerácký úkryt a v něm bankovky, které vypadají jako padělané. I když se bankovky stanou důležitou stopou při pátrání po mezinárodních podvodnících, na přeložení do Brna to stále nestačí. Pašeráci se Zahálkovi pomstí - vážně ho v lese postřelí a on spadne do strže. Zahálka je odvezen do brněnské nemocnice, protože jeho zranění jsou velmi vážná. Druhý příběh v tomto dílu je pátráním brněnských četníků po tajemném vrahovi - stepaři, který při útěku zanechá jedinou stopu - skleněnou oční protézu.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 28 Rýhonosec řepný.avi'
Length : 700 MiB for 1h 26mn 3s 400ms
Video  : XviD at 990 Kbps
B/(P*F): 0.159

« Poslední změna: 26. Září 2007, 20:41:24 od dr.mushu »

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 29 - Pamlsek
« Odpověď #19 kdy: 15. Září 2007, 07:24:42 »
Četnické humoresky 29 - Pamlsek

Info:
Četníci z brněnské pátračky si nemohou stěžovat na nedostatek práce. V městském parku je objevená mrtvá mladá žena, četníci u ní najdou pouze jízdenku do vesnice u Mikulova, více o ní nevědí. Na zámku hraběte Koutníka z Hnízdova se chystají zásnuby, hrabě si bude brát jistou dámu, která se mu představila jako grófka Eržika Golgócyiová. Hrabě volá četníky, má dojem, že ho chce někdo připravit o život. A není divu, příběhem se pohybuje tajemná dáma s pistolí, která se chce pomstít. Zatímco Ludmila s Líbalem slavnostně otevírají salon a fotoateliér, Arazím žárlí na manželku a prohání své podřízené. Němec s Ambrožem pátrají ve vinařské vesnici s pomocí fotografie po totožnosti zavražděné dívky a ocitají se ve víru bujaré veselky - starosta vdává dceru. Na zámku se stupňují přípravy na zásnubní hostinu a hrabě opět žádá o pomoc četníky z pátračky, někdo po něm totiž vystřelil a navíc je hrabě uvězněný na záchodě - někdo ho chtěl snad i otrávit pamlskem. Arazím s Jarým a Zahálkou odjíždějí na zámek, kde se jim podaří zachránit životy hraběte i údajné grófky Eržiky. Zkušený Arazím nakonec dopadne i nebezpečného vraha.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 29 Pamlsek.avi'
Length : 700 MiB for 1h 27mn 59s 720ms
Video  : XviD at 965 Kbps
B/(P*F): 0.155

« Poslední změna: 22. Září 2007, 14:03:23 od dr.mushu »

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 30 - Poklad
« Odpověď #20 kdy: 22. Září 2007, 14:02:21 »
Četnické humoresky 30 - Poklad

Info:
Fanfarónský hledač pokladů Bartoloměj Šoufek je posedlý starými pověstmi o bohatství ukrytém v okolí. Kvůli své vášni přijde Šoufek i o místo přidavače při opravách nedalekého hradu, kde bydlí hrabě Stryk s dcerou, velmi moderní slečnou Justýnou. Lojzičku Šoufkovou muž dohání k zoufalství. Usedlost se jim rozpadá nad hlavou, v koloniálu si musí brát na dluh a bohatá sestra by jí a dětem pomohla, jen kdyby se s Bartolomějem rozvedla. Aby to Lojzičce usnadnil, Šoufek se chce v lese oběsit. Ale kdosi ho v poslední chvíli odřízne. Na hradě se objeví otec a syn Augemanové, a pronajmou si od hraběte nedalekou louku, údajně pro archeologický výzkum po dávném hradišti. Slečna Justýna s překvapením zjišťuje, že oba muže již zná. Augemanové najímají kopáče, prvního Šoufka, aby ho měli pěkně na očích, když už mu v noci zachránili život. Šoufkovi, který dostal i zálohu, se zdá všechno růžové. Teď se konečně o Lojzičku a děti postará. Ale všechno se změní v okamžiku, kdy nechtěně vyslechne rozhovor Augemanových o jejich pravých úmyslech. V téže chvíli na brněnskou pátračku přijde společník Augemana staršího s tím, že Augemana někdo určitě vydírá, protože soustřeďuje a převádí z účtů značné sumy. Četníci zjišťují, že kolem hradu se dějí podivné věci, které spolu jen zdánlivě nesouvisejí, ale neodvratně vedou k pokladu. Je otázka, kdo se k němu dostane dřív a za jakou cenu.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 30 Poklad.avi'
Length : 700 MiB for 1h 27mn 58s 320ms
Video  : XviD at 966 Kbps
B/(P*F): 0.155

Online Matrix_DC
  • *
  • Počet příspěvků 32
  • Počet poděkování 15

• Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Září 2007, 23:46:27 »
Chci se zeptat budou další díly..??? Děkuji za odpověď.. ;)

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky - 31
« Odpověď #22 kdy: 06. Říjen 2007, 12:00:24 »
Četnické humoresky 31 - Dědic

Info:
Děvečka Božena, sloužící na statku bratrů Kalouskových, přijde do jiného stavu s kočím Rudolfem. Rudolf ji přesvědčí, aby začala spávat se svobodným Josefem Kalouskem, že tak zabezpečí jejich dítě, až vyjde těhotenství najevo. Druhý bratr, Filip Kalousek, ovdoví. Jeho žena ho před smrtí nabádá, aby si vzal Boženu, že z ní bude dobrá selka. Mezi bratry dojde k potyčce, Filip při ní utrpí vážné zranění. Josef přes to slaví svatbu s Boženou, ale záhy se dozví pravdu o skutečném otci. Chce v návalu vzteku Boženu uškrtit. Kočí Rudolf ho musí zabít a uprchnout. Případ vyšetřuje nová protekční "posila" brněnské pátračky, snaživě byrokratický praporčík Leopold Skrčílek. K malé radosti mužstva se dokonce stane zástupcem velitele, což je zdrojem neustálých konfliktů. Ludmila Arazímová s Kamilou Klikovou a fotografem Líbalem připravují charitativní mikulášskou besídku ve prospěch slepců - válečných vysloužilců. Kromě případu bratrů Kalouskových pátračka řeší případ mladíka, který ohlásí, že byl znásilněn třemi venkovankami.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 31 Dědic.avi'
Length : 701 MiB for 1h 25mn
Video  : XviD at 1005 Kbps
B/(P*F): 0.162

« Poslední změna: 06. Říjen 2007, 12:05:46 od dr.mushu »

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 32
« Odpověď #23 kdy: 06. Říjen 2007, 12:07:21 »
Četnické humoresky 32 - Havrani

Info:
Zatímco Ludmila s fotografem Líbalem a s dalšími přáteli připravují velkolepou mikulášskou besídku, jejíž výtěžek věnují na charitu ? nevidomým spoluobčanům, četníci z brněnské pátračky řeší zvláštní událost ? na břehu jednoho rybníka se znovu objevují již jednou pohřbení nebožtíci. Navíc jsou četníci zavoláni k šarvátce, kdy se majitelé dvou konkurenčních pohřebních ústavů poperou o budoucího nebožtíka. Celá záležitost se zkomplikuje, neboť nová posila brněnské pátračky praporčík Skrčílek se rozhodne, že případ záhadně se objevujících nebožtíků vyšetří a vyřeší sám. Z Paříže přijíždí Claudie. Ludmilin bratr McGregor se podivně zaplete s operetní subretou Elly Viennou, jejíž účinkování na mikulášské besídce je najednou ohroženo. I když se za vstupenky na mikulášské představení vybrala úctyhodná suma ? přes deset tisíc korun, přesto je charitativní výtěžek ohrožen, neboť se mezi účinkující vloudili podvodníci, kteří mají o tento obnos vážný zájem. Arazím sice svěřil ochranu pokladny pečlivému praporčíku Skrčílkovi, četníci však nakonec budou mít co dělat, aby pokladnu i s penězi zachránili před lupi*i a aby odhalili prazvláštní praktiky jednoho pohřebního ústavu.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 32 Havrani.avi'
Length : 700 MiB for 1h 27mn 59s 760ms
Quality: 0.155 Bits/(Pixel*Frame)

« Poslední změna: 27. Říjen 2007, 21:46:00 od dr.mushu »

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 06. Říjen 2007, 12:16:36 »
Chci se zeptat budou další díly..??? Děkuji za odpověď.. ;)

Budou všechny, z dvb-t od erzina.

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Četnické humoresky 33 - Formule
« Odpověď #25 kdy: 14. Říjen 2007, 07:58:09 »
Četnické humoresky 33 - Formule

Info:
V hotelu König se chystá mezinárodní psychiatrické sympózium, na němž se má mluvit o klinických účincích drogy nazvané Formule 12 při léčení válečných posttraumatických stavů. S německým výzkumníkem doktorem Dietmarem, objevitelem látky, s nímž úzce spolupracuje zdejší psychiatr doktor Valach, nečekaně přijedou ještě dva muži. Nacisté mají o Formuli velký zájem, neboť při podání zdravému jedinci odstraňuje všechny zábrany a dotyčný na sebe prozradí i ty nejintimnější věci. K nelibosti Klikové se na sympóziu objeví nacista Kugel, který byl po pár měsících propuštěn z vězení, a je nápadně zadobře s německými hlídači. Restaurace hotelu König je proslulá skvělými rostbífy šéfkuchaře Tumpacha. Druhý kuchař, Jícha, je hazardní hráč, a když se v konkurenčním podniku Štika zadluží, nezbývá mu, než se vyplatit zjištěním tajemství receptu na rostbífy. Fotografie Elly Vienny vystavené v Líbalově fotoateliéru natolik zaujmou vídeňského filmového producenta, že ji pozve ke kamerovým zkouškám.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 33 Formule.avi'
Length : 701 MiB for 1h 24mn 59s 640ms
Video  : XviD at 1005 Kbps
Quality: 0.162 Bits/(Pixel*Frame)

« Poslední změna: 27. Říjen 2007, 21:47:00 od dr.mushu »

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 34 - Tizian
« Odpověď #26 kdy: 20. Říjen 2007, 07:32:34 »
Četnické humoresky 34 - Tizian

Info:
Četníkům se ozve starožitník, který přijal do komise starý obraz od podezřelého prodávajícího. Znalec zkoumající dílo jim potvrdí, že by se mohlo jednat o vzácný obraz od Tiziana, který ovšem musel být zcizen. Ale majitel obrazu, jistý Krejsa, tvrdí, že plátno našel náhodně na půdě. Čenda Němec se rozpomene, že v archivech mají dávný nevyřešený případ z roku 1921, v němž figurovala rodina Krejsových. Tehdy záhadné zmizení starého Krejsy, válečného invalidy, šetřil "jejich" vrchní strážmistr Šiktanc. Měl podezření na vraždu, ale tělo oběti se nikdy nenašlo. Mezitím se četníci zabývají další záhadou - mizení velkého množství vína ze sklepů vinaře Paroulka. Od vchodu je jediný klíč, a ten vinař nesundává z krku ani v manželském loži. Z Vídně do Brna na skok zavítá nyní už filmová herečka Elly Vienna a nechá se nesmělým fotografem Líbalem pozvat na večeři. Bývalý velitel se pustí do pátrání na vlastní pěst. Starý zločin vyřeší, ale jen za cenu, že se ocitne v pasti, z níž není cesta ven. Četníci po Šiktancovi neodkladně zahájí pátrání, byť kvůli tomu přijdou o oslavu vyřešení případu s vínem.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 34 Tizian.avi'
Length : 700 MiB for 1h 27mn 36s 200ms
Video  : XviD at 970 Kbps
Quality: 0.156 Bits/(Pixel*Frame)

« Poslední změna: 10. Listopad 2007, 07:49:32 od dr.mushu »

Offline ja.tyvole
  • *
  • Počet příspěvků 78
  • Počet poděkování 31

• Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 20. Říjen 2007, 15:12:30 »
mohl bych poprosit o upload vsech dilu na czshare ??? prosim moc
Udělejte moje slovo zločinem,budu křičet hlasitěji Umlčte můj hlas,nájdem si jiný Udělejte můj hlas zločinem,vytvořím nový Najdite mě,najdu nové místo,kde se schovám Zavřite mě,deset nových povstane na moje místo Já a můj druh budeme vždy! 88/18

žij si svůj život naplno nikdy nepomysli na smrt.Nikdy se nevzdávej!!!Strčte mě do vězení,anebo mě zabijte, není jiná možnost aby sem se vzdal.Ian Stuart Donaldson. R.I.P

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 35 - Skokan
« Odpověď #28 kdy: 27. Říjen 2007, 21:44:09 »
Četnické humoresky 35 - Skokan

Info:
Statkář Bitler šmelí s dodávkami ovsa pro armádu, má ve vojenských skladech kumpána přezdívaného Many. Zaběhaný obchod je ohrožen, když jeho syn Adolf dostane předvolání k vojenským odvodům. Bitler uplatí štábního kapitána Kuřidýma z okresního doplňovacího velitelství, aby pro Adolfa zařídil odklad vojny. To se úplně nepovede, a když Bitler zjistí, že jeho dcera Tilka je těhotná s podomkem na statku Kvidem, napadne ho, jak zabít několik much jednou ranou. Dá Tilku Kvidovi, když se na vojně bude vydávat za Adolfa. Mezitím četníci vyšetřují krádež velkého množství sardinek ve skladech firmy Očko a syn. I když je jim brzy jasné, že jsou do toho zapleteni zaměstnanci, je otázka, kam se poděly tisíce krabiček s rybičkami. A do toho na pátračku přijde anonym, který tvrdí, že štábní kapitán Kuřidým bere úplatky. To je důvod pro to, aby Arazím do kasáren nasadil svého muže Zahálku coby finančního úředníka na vojenském cvičení. Zahálka se brzy střetne s Manym a jeho nohlsledy a také Kvidem, kterého poslal Kuřidým na "fešáckou" vojnu - k domácím výpomocem s vyklízením sklepa. Rozmazlené paní Kuřidýmové se pohledný vojáček velmi líbí. Dokonce tak, že to zhrzená sokyně žárlivému Kuřidýmovi zatelefonuje.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 35 Skokan.avi'
Length : 701 MiB for 1h 24mn 57s 800ms
Video  : XviD at 1006 Kbps
Quality: 0.162 Bits/(Pixel*Frame)

« Poslední změna: 10. Listopad 2007, 07:50:14 od dr.mushu »

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 36 - Pojistka
« Odpověď #29 kdy: 10. Listopad 2007, 07:43:51 »
Četnické humoresky 36 - Pojistka

Info:
Jsou dny, kdy četníci z brněnské pátračky nevědí co vyšetřovat dříve. Ze stodoly na venkově se "vypařila" zcela nová mlátička, ve městě při loupežném přepadení před bankou je zastřelen vlastní zbraní pokladník a lupiči jsou na útěku s půl milionem korun. Objasnění loupeže spadá do kompetence policie, ale kvůli nebezpečnosti pachatelů Arazím rozhodne, že pátračka s případem pomůže, i když se za to asi žádného vděku nedočkají. Četníci si spojí odcizení blanketů cestovních pasů s padělatelem Suchým, který náhle zmizel z města. Mohl by se ukrývat u bývalé manželky na venkově. Suchá jim jeho přítomnost zatají, ale když se zanedlouho ztratí její syn Arnoštek, musí se obrátit na četnictvo. Suchý se jim dobrovolně přizná k padělání pasů pro slovensky hovořící "zákazníky". Ale teď je nutné najít ztracerného chlapce, který byl naposled viděn v přítomnosti rázovitého individua zvaného Pan Lízátko. Jiroušek rozvíjí teorie o možném sexuálním zločinu. A mezitím detektiv pojišťovny Loket začíná rozmotávat záhadu zmizelé mlátičky - a v tu chvíli mu mazaní venkované nastrčí velmi vnadnou slečnu Malvínu. Úsilí Lokta i četníků se posléze protne v jediném bodě. Jen ta státní policie přijde trochu zkrátka.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 36 Pojistka.avi'
Length : 700 MiB for 1h 24mn 59s 680ms
Video  : XviD at 1004 Kbps
Quality: 0.161 Bits/(Pixel*Frame)

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky 37 - Klondajk
« Odpověď #30 kdy: 10. Listopad 2007, 07:53:19 »
Četnické humoresky 37 - Klondajk

Info:
Ludmila s dětmi a Chromákovou odjíždí na letní byt do Luhačovic. Arazímovi se nechce trávit nudný čas s rodinou, a tak se vymluví na pohotovost. Němec je obviněn, že mohl mít účast na defraudaci peněz v záložně. Jeho údajný komplic, pokladní, je ovšem zanedlouho nalezena zavražděná poblíž trampské osady Klondajk u Luhačovic. Při vyšetřování vyjde najevo, že mladá žena měla poměr s ředitelem záložny Libovým, jehož manželka pobývá také v Luhačovicích. A ke všemu je nejlepší kamarádkou Ludmily. Podezřelí kromě Libového jsou také trampi z osady, kteří všichni zavražděnou znali a soupeřili o ni... A co víc - jedna z jejich sekyrek dokonale padne do smrtelné rány na temeni. Četníci nakonec odhalí pachatele, který byl všem na očích a zdánlivě nemohl zločin spáchat. Nevěrnému manželovi se Libová pomstí ryze ženskou zbraní - nůžkami. Arazím, jehož lež Ludmila prokoukne, nakonec rád zůstává lenošit v rodinné idyle sladkého nicnedělání.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 37 Klondajk.avi'
Length : 700 MiB for 1h 27mn 57s 200ms

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky - 38
« Odpověď #31 kdy: 19. Prosinec 2007, 18:21:21 »
Četnické humoresky 38 - Poslední soud

Info:
McGregor, Elly Vienna a Klaudie s ohrožením vlastních životů převezou automobilem do Československa přes hranice s německou Říší politického uprchlíka Wolfganga Reznicka. Arazím je z toho na mrtvici a Jarý ani nemá slov - Klaudie je viditelně v pokročilém těhotenství. Rodinný konflikt zastíní zavraždění Reznicka rovnou před domem Elly Vienny, kde je ubytován. Arazím tuší, že nitky vedou ke Kugelovi a jeho páté koloně. Další ránu utrpí, když s pomocí Klikové zjistí, že se s nácky stýká Jiroušek, který se bezhlavě zamiloval do umělkyně Helgy. A tu pojí s Kugelem dávné tajemství. Arazím chce po Jirouškovi okamžitou žádost o zproštění ze služby. Kugel se rozhodne za pomoci nájemného vraha Kolína zabít dvě mouchy jednou ranou. Zlikvidovat Arazíma a zbavit se nežádoucího svědka Elly Vienny, která jediná viděla vraha Wolfganga, a již četníci ukrývají na stanici. Zatímco vylákají pátračku pod falešnou záminkou do opuštěného kostela, Kolín při pokusu zabít Elly postřelí Jirouška. Jarý, kterému Helga prozradí Kugelovy úmysly, přijede ke kostelu v poslední chvíli. Klaudie, které se nepodařilo s manželem mluvit, se rozhodne vrátit s McGregorem do Švýcarska k příbuzným. Než však stačí vyjet z Brna, Klaudii postihnou porodní bolesti.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 38 Poslední soud.avi'
Length : 700 MiB for 1h 27mn 59s 600ms
Video  : XviD at 965 Kbps

Offline dr.mushu
  • *
  • Počet příspěvků 22
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re: Četnické humoresky - 39
« Odpověď #32 kdy: 19. Prosinec 2007, 18:23:01 »
Četnické humoresky 39 - Epilog

Info:
Závěrečný díl začíná v tragických okamžicích - prvními zprávami o podepsání Mnichovské dohody. Někdo také vypálí fotoateliér a květinářství Líbala a Ludmily. Arazím je přesvědčen, že v tom má prsty Kugel - ten se mu ale vysměje, že má větší ambice než takové prkotiny. Četníci také vyšetřují požár sýpky v Újezdu, kde je také usedlost Anděly a Ryby. Újezd spadá pod zabíraná území, Anděla je zoufalá, protože statek po mamince si s sebou vzít nemůže. Ryba se vrací do služby na pátračku. Zjistí, že sýpku si zapálil majitel sám kvůli pojistce. V Újezdu, kudy procházejí davy uprchlíků z pohraničí, dojde k přepadení četnické stanice bandou freikorps. Místní četníci i muži z pátračky jsou přemoženi, od popravy je zachrání střelbou ze zálohy Karabela. Arazím s Ambrožem jdou po stopě podezřelého účetnictví zemřelého manžela Klikové. Zjišťují, že tajnými fondy disponuje nyní Kugel. Nastala chvíle posledního zúčtování. V případu vypálení fotoateliéru a květinářství se objeví nečekaná posila - praporčík Skrčílek, který vede spisovou agendu na zemském velitelsví. Ve spolupráci s Líbalem se mu podaří strůjce odhalit. Arazím s Jarým však řeší jiný problém - jak přimět Ludmilu a Klaudii aby s dětmi odletěly do ciziny. Protože je jim jasné, že záborem Sudet to asi neskončí.

MediaInfo:
File   : 'Humoresky 39 Epilog.avi'
Length : 895 MiB for 1h 44mn 56s 240ms
Video  : XviD at 1044 Kbps
Quality: 0.168 Bits/(Pixel*Frame)

Offline Dzunker
  • *
  • Počet příspěvků 70
  • Počet poděkování 46

• Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 21. Prosinec 2007, 17:12:54 »
Nové řady

« Poslední změna: 23. Prosinec 2007, 09:12:15 od Dzunker »

Offline ja.tyvole
  • *
  • Počet příspěvků 78
  • Počet poděkování 31

• Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 18. Únor 2008, 08:25:29 »
MOhl by nekdo reupnut prvni dve serky???? jsou na czshare a byli smazany tak jeslti by mohl byt ruep  ;) byl bych za nej rad
Udělejte moje slovo zločinem,budu křičet hlasitěji Umlčte můj hlas,nájdem si jiný Udělejte můj hlas zločinem,vytvořím nový Najdite mě,najdu nové místo,kde se schovám Zavřite mě,deset nových povstane na moje místo Já a můj druh budeme vždy! 88/18

žij si svůj život naplno nikdy nepomysli na smrt.Nikdy se nevzdávej!!!Strčte mě do vězení,anebo mě zabijte, není jiná možnost aby sem se vzdal.Ian Stuart Donaldson. R.I.P

« Odpověď #35 kdy: 05. Prosinec 2008, 18:25:33 »
potřeboval byxh 16 dil da se nekde sehant?

Offline darkemptiness
  • *
  • Počet příspěvků 2596
  • Počet poděkování 157

• Zobrazit profil
Re:Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload
« Odpověď #36 kdy: 03. Listopad 2011, 01:41:22 »
Četnické humoresky sezóna 1. a 2 (1997)

http://www.csfd.cz/film/75215-cetnicke-humoresky/
Komedie / Krimi
Česko, 1997, 39 x 69-102 min
Režie: Antonín Moskalyk, Pavlína Moskalyková
Hudba: Ivan Kurz
Hrají: Tomáš Töpfer, Petr Kostka, Ivan Trojan, Zdeněk Junák, Stanislav Zindulka, František Švihlík, Erik Pardus, Jan Apolenář, Alena Antalová, Libuše Šafránková, Andrea Elsnerová, Vlasta Peterková, Zdena Herfortová, Jiřina Jelenská, Tatiana Vilhelmová, Marek Vašut, Marián Labuda st., Jiří Krampol, Jan Hartl, Ilja Racek, Miroslav Táborský…

DVD 1  Rip

SLEPICE VERSUS SLEPIČKA Délka: 88 min.
Četníci musí vypátrat rafinovaného zloděje slepic a tajemného pytláka. Jinak jim hrozí stížnost až u samotného ministra vnitra...

VOLAVKA Délka: 72 min.
Příslušníci brněnské pátračky musí vyšetřit delikátní záhadu: Kdo znásilňuje mladé tovární dělnice při cestě lesem z večerní směny? Vytrvalá snaha četníků stále nevede k cíli, a tak musí přijmout velmi originální způsob řešení...

MEDOVINA Délka: 76 min.
Krádež včelích úlů by jistě nebyla případem, pro který by velitel pátrací stanice nemohl v noci spát. Kdyby si k němu ovšem nechodila s vervou sobě vlastní stěžovat jejich právoplatná majitelka...

AVI - 3610MB - 03:57:21 - CZ
Video: Xvid 720x550 25.00fps [Stream 00]
Prenosová rýchlosť 1980kbps
Celková bitová rýchlosť 2172kbps
Audio: Dolby AC3 48000Hz stereo 192kbps [Stream 01]

http://share-rapid.com/stahuj/n3rw4n30
http://share-rapid.com/stahuj/q6f5r05x
http://share-rapid.com/stahuj/g0cpkdl5
http://share-rapid.com/stahuj/tc00r5uu

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949320/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949326/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949337/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/3949338/

http://www.wupload.com/file/1849113161
http://www.wupload.com/file/1849110661
http://www.wupload.com/file/1849110591
http://www.wupload.com/file/1849099431

http://www.multishare.cz/stahnout/568357/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568358/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568359/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568360/cetnicke-humoresky-1997-dvd1rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/

http://www.fileserve.com/file/GD8wHrA
http://www.fileserve.com/file/3Nknhtq
http://www.fileserve.com/file/GVrprZe
http://www.fileserve.com/file/NCzts7s

DVD 2 Rip

BEÁTA Délka: 76 min.
Mírumilovnou atmosféru ženského kláštera naruší nenadálá tragická událost. Je smrt sestry Beáty nehoda, nebo se stala obětí zločinu?

KRKATÁ BABA Délka: 79 min.
Řešení případu údajné andělíčkářky přeruší mnohem závažnější případ zmizení nadšeného speleologa. Na první pohled sice vypadá jeho pád do jedné z propastí Moravského krasu jako nešťastná náhoda, ale četníci se jen tak lehce nenechají ošálit...

SMĚŠNÝ VRAH Délka: 77 min.
Místní podivín, který svým pomateným způsobem obdivuje ženy a vlaky, nepřipadá nikomu nebezpečný. Avšak na železniční trati je nalezena mrtvá žena...

AVI - 3310MB - 03:51:49 - CZ

http://share-rapid.com/stahuj/rmuv9acv
http://share-rapid.com/stahuj/f586cvb6
http://share-rapid.com/stahuj/yv2l4204
http://share-rapid.com/stahuj/mf14k33h

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949354/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949370/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949386/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/3949383/

http://www.wupload.com/file/1849129751
http://www.wupload.com/file/1849139391
http://www.wupload.com/file/1849133486
http://www.wupload.com/file/1849133456

http://www.multishare.cz/stahnout/568361/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568362/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568363/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568364/cetnicke-humoresky-1997-dvd2rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/

http://www.fileserve.com/file/HVNGEe8
http://www.fileserve.com/file/Mq8jeqW
http://www.fileserve.com/file/dJWuBcG
http://www.fileserve.com/file/c3zu4TJ

DVD 3 Rip

GRUNT Délka: 77 min.
Najít vraha zastřeleného hajného ve vesnici, kde má každý druhý sedlák zbraň a kde je ochoten s četníky spolupracovat jen obecní blázen, to je oříšek i pro ostřílené příslušníky brněnské pátračky...

FERDA MRAVENEC Délka: 70 min.
V malebném stromořadí višňového sadu je nalezena mrtvá děvečka. Stopy nejsou prakticky žádné, podezřelý může být kdokoliv z vesnice. Až známá postavička Ferdy Mravence přivede četníky na stopu.

SVATBA Délka: 72 min.
Zpráva o útěku nebezpečného zločince změní přípravy na svatbu psovoda Toníčka s kuchařkou Andělkou ve skutečnou tragédii.

AVI - 2900MB - 03:38:29 - CZ

http://share-rapid.com/stahuj/bafp33i7
http://share-rapid.com/stahuj/nxnj84f6
http://share-rapid.com/stahuj/emvo1h04

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd3rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949406/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd3rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949421/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd3rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949430/

http://www.wupload.com/file/1849129946
http://www.wupload.com/file/1849129876
http://www.wupload.com/file/1849150816

http://www.multishare.cz/stahnout/568365/cetnicke-humoresky-1997-dvd3rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568366/cetnicke-humoresky-1997-dvd3rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568367/cetnicke-humoresky-1997-dvd3rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/

http://www.fileserve.com/file/g3bvnFU
http://www.fileserve.com/file/PNmQyNR
http://www.fileserve.com/file/2UFjpPt

DVD 4 Rip

REPETENT Délka: 75 min.
Kdo je kuriózním pachatelem, který nevybíravým a krajně zapáchajícím způsobem „zdobí" katedry vybraných škol?

LÁZEŇSKÉ INTERMAZZO Délka: 73 min.
I o dovolené v lázeňském městě uprostřed společenských radovánek narazí správný četník na trestný čin.

ČERNÁ RUKA Délka: 69 min.
Zdánlivě bezvýznamná krádež finanční hotovosti na předměstské nádražní poště se postupně promění v případ celostátního významu, na jehož řešení má zájem nejen zemské velitelství, ale i ministerstvo železnic a především ministerstvo financí...

AVI - 2880MB - 03:37:14 - CZ
Video: Xvid 640x490 25.00fps [Stream 00]
Prenosová rýchlosť 1568kbps
Celková bitová rýchlosť 1760kbps

http://share-rapid.com/stahuj/ur629h3u
http://share-rapid.com/stahuj/nkpe465t
http://share-rapid.com/stahuj/x7oxzu60

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd4rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949445/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd4rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949450/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd4rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949465/

http://www.wupload.com/file/1849142341
http://www.wupload.com/file/1849129956
http://www.wupload.com/file/1849131496

http://www.multishare.cz/stahnout/568368/cetnicke-humoresky-1997-dvd4rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568369/cetnicke-humoresky-1997-dvd4rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568370/cetnicke-humoresky-1997-dvd4rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/

http://www.fileserve.com/file/VutETuw
http://www.fileserve.com/file/epmNqtQ
http://www.fileserve.com/file/ufGGFaP

DVD 5 Rip

NARODIL SE KRISTUS PÁN Délka: 75 min.
Blíží se čas Vánoc, ale vykutálený mastičkář, který nabízí ženám „zaručený" prostředek proti početí, nemá zatím na svátky klidu ani pomyšlení. Předvánoční atmosféru četnické stanice naruší záhadné zmizení dcery bohatého zámeckého pána.

KLAUDYNKA Délka: 102 min.
Nad vztahy mezi četníky z brněnské pátračky se začala stahovat nepříjemná mračna. Napjatá atmosféra vrcholí ne příliš zdařilým vyšetřováním nálezu mrtvoly na dně zamrzlého rybníka.

AVI - 2440MB - 02:57:31 - CZ
Video: Xvid 720x542 25.00fps [Stream 00]
Prenosová rýchlosť 1952kbps
Celková bitová rýchlosť 2144kbps

http://share-rapid.com/stahuj/dl8vmiji
http://share-rapid.com/stahuj/xfe62352
http://share-rapid.com/stahuj/n4a1qb5c

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd5rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949484/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd5rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949494/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd5rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949495/

http://www.wupload.com/file/1849149321
http://www.wupload.com/file/1849165931
http://www.wupload.com/file/1849158796

http://www.multishare.cz/stahnout/568371/cetnicke-humoresky-1997-dvd5rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568372/cetnicke-humoresky-1997-dvd5rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568373/cetnicke-humoresky-1997-dvd5rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/

http://www.fileserve.com/file/ZqwUbht
http://www.fileserve.com/file/WCFawCv
http://www.fileserve.com/file/82aEQHA

DVD 6 Rip

OHNĚSTRŮJCE Délka: 84 min.
Krádež bedniček s dynamitem zajímá i kontrarozvědku a navíc se kolem pátrací stanice potuluje velmi energická mladá novinářka...

VDAVKY ZA VŠECHNY PRACHY Délka: 86 min.
Ctižádostivá novinářka napíše o pátračce článek, který vyjde spolu se skupinovou fotografií všech jejích členů. Zpočátku nikdo netuší, jak velké lapálie to způsobí...

OCHOTNÍCI Délka: 81 min.
Vyšetřování koňského handlu, stíhání celostátně hledaného, vraha a ještě k tomu premiéra ochotnického představení - to všechno musí četníci zvládat...

AVI - 2850MB - 04:10:14 - CZ

http://share-rapid.com/stahuj/fal4xh43
http://share-rapid.com/stahuj/b57q7k54
http://share-rapid.com/stahuj/l0j72job

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd6rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949519/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd6rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949526/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd6rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949531/

http://www.wupload.com/file/1849165941
http://www.wupload.com/file/1849165866
http://www.wupload.com/file/1849152661

http://www.multishare.cz/stahnout/568375/cetnicke-humoresky-1997-dvd6rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568376/cetnicke-humoresky-1997-dvd6rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568377/cetnicke-humoresky-1997-dvd6rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/

http://www.fileserve.com/file/7fn7xwW
http://www.fileserve.com/file/fdFc6Vw
http://www.fileserve.com/file/5ZcGRbk

DVD 7 Rip

ČEST RODU Délka: 81 min.
Dvojnásobná vražda a pátrání v tajemné vyzvědačské aféře, jež je propojena s pochybným holubářským spolkem na zámku hraběte Waldera.

NÁVRAT Délka: 84 min.
Četníci z brněnské pátračky se snaží uklidnit rozhádanou vesnici a zároveň se zabývají kriminální hádankou, která se odehrála před deseti lety v Americe - kdo ze dvou bývalých přátel byl skutečným pachatelem?

TÁTA Délka: 89 min.
O tom, že poctivost se vyplácí, svědčí příběh chudého metaře, který vrátí nalezenou padesátikorunu, ale sám se tímto velkorysým činem nečekaně ocitne v napínavém kolotoči četnického pátrání po dvou nebezpečných lupičích.

AVI - 3410MB - 04:15:04 - CZ
Video: Xvid 720x552 25.00fps [Stream 00]
Prenosová rýchlosť 1988kbps
Celková bitová rýchlosť 2180kbps

http://share-rapid.com/stahuj/kwdnlod9
http://share-rapid.com/stahuj/tt2evunk
http://share-rapid.com/stahuj/ip767ujj
http://share-rapid.com/stahuj/j35uw293

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949542/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949551/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949561/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/3949565/

http://www.wupload.com/file/1849157761
http://www.wupload.com/file/1849152946
http://www.wupload.com/file/1849157791
http://www.wupload.com/file/1849157756

http://www.multishare.cz/stahnout/568379/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568381/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568382/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568383/cetnicke-humoresky-1997-dvd7rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/

http://www.fileserve.com/file/UvAXZHQ
http://www.fileserve.com/file/UxCBz6k
http://www.fileserve.com/file/dDeu9Tf
http://www.fileserve.com/file/84tHR99

DVD 8 Rip

DOKTOR SMRT I. Délka: 69 min.
Rozmarné prostředí milostných salonů se střídá se smutnými osudy těžce nemocných starých lidí.

DOKTOR SMRT II. Délka: 57 min.
Rozmarné prostředí milostných salonů se střídá se smutnými osudy těžce nemocných starých lidí.

BOUŘKA Délka: 85 min.
Vesničtí muži, kteří obletují svůdnou vdovu, statkářku Milenu, si vyřizují své účty tak dramaticky, že musí zasáhnout četníci.

AVI - 2850MB - 03:31:07 - CZ

http://share-rapid.com/stahuj/uu4664zo
http://share-rapid.com/stahuj/r4a7tc70
http://share-rapid.com/stahuj/y9b1yt46

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd8rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949575/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd8rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949589/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd8rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949593/

http://www.wupload.com/file/1849164601
http://www.wupload.com/file/1849173486
http://www.wupload.com/file/1849173386

http://www.multishare.cz/stahnout/568385/cetnicke-humoresky-1997-dvd8rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568386/cetnicke-humoresky-1997-dvd8rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568387/cetnicke-humoresky-1997-dvd8rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/

http://www.fileserve.com/file/pnrK6z5
http://www.fileserve.com/file/uXpufM4
http://www.fileserve.com/file/DdDhjk2

DVD 9 Rip

HYPNOTIZÉR Délka: 87 min.
Četníci musí vypátrat nejen autora pornografických fotografií, ale také únosce nemocniční sestry Haničky a navíc zákeřného vraha, který svou obět zastřelil ukradenou pistolí.

LOUPEŽNÍK Délka: 87 min.
V Chustu na Podkarpatské Rusi je zastřelen četník. Nový velitel tamní pátračky je zatím nezkušený, a tak na pomoc přijíždí vrchní strážmistr Arazím.

SLAVNOST Délka: 85 min.
Pomocnou ruku k řešení záhadného zmizení bývalého kasaře nabízí i známá novinářka. Bedřich Jarý stojí před závažným rozhodnutím...

AVI - 3440MB - 04:19:05 - CZ

http://share-rapid.com/stahuj/jbov4n0k
http://share-rapid.com/stahuj/me1g475u
http://share-rapid.com/stahuj/v8nzm22w
http://share-rapid.com/stahuj/wk1k7ljl

http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/3949604/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/3949626/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/3949631/
http://download.hellshare.cz/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/3949632/

http://www.wupload.com/file/1849175216
http://www.wupload.com/file/1849179436
http://www.wupload.com/file/1849183771
http://www.wupload.com/file/1849173446

http://www.multishare.cz/stahnout/568388/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part1-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568389/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part2-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568391/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part3-rar/
http://www.multishare.cz/stahnout/568392/cetnicke-humoresky-1997-dvd9rip-xvid-ac3-czdab-part4-rar/

LINKY SA DAJÚ KOMBINOVAŤ

Ak potrebujes heslo napis: frontman242

Offline martanius
  • *
  • Počet příspěvků 761
  • Počet poděkování 6

• Zobrazit profil
Re:Četnické humoresky - DVDrip - postupný upload
« Odpověď #37 kdy: 05. Květen 2017, 13:48:19 »

Staré zlaté časy kto z nás by sa nepamätal na úsmevno-smutné kriminálne príbehy seriálu Hříšní lidé města pražského, ktorého dej sa odohrával v období prvej republiky?! Kolorit dávno zabudnutých čias, keď ľudí netrápila rozmáhajúca sa mafia a vraždy neboli na dennom poriadku. Keď sa ľudia v mieste svojho bydliska denne stretali s rovnakým strážcom poriadku a ten dôverne poznal všetkých svojich pappenheimských. Vedel, kto je vreckár, kto kradne v pivniciach, kto sa opíja. Keď sa slušní občania nebáli večer vyjsť na ulicu... Ľudia a ľudkovia z dávno odídeného sveta sa stali hrdinami pôvodného seriálu Českej televízie, ktorého názov Žandárske humoresky prezrádza, kto sú hlavnými hrdinami jednotlivých dejov poviedok. Seriál, o réžiu ktorého sa postaral skúsený Antonín Moskalyk, námetovo ťaží z existencie žandárskych pátracích staníc, predchodkýň súčasnej kriminálnej služby, a zo skutočných prípadov zločinnosti, ktoré stanice riešili. V mestách bola polícia, ale na vidieku pôsobilo žandárstvo. Elitou medzi nimi bolo zhruba 40 pátracích staníc, akýchsi kriminálok. Za päť rokov vyriešili takmer dvetisíc prípadov, boli veľmi aktívni, hovorí režisér. Treba si uvedomiť historický fakt, že práve žandárstvo bolo za prvej republiky kľúčovou inštitúciou podieľajúcou sa na pátraní a odhaľovaní trestnej činnosti, predovšetkým v menších mestách a na vidieku (vo väčších mestách boli ich pandantmi štátne policajné úrady). Žandári z pátracích staníc žili vo svojich rajónoch priamo medzi ľuďmi, boli síce neúplatní, ale mali aj pochopenie pre ľudské slabosti, a možno aj preto sa tešili úcte a vážnosti. Ďalším nesporne zaujímavým historickým faktom je aj to, že príslušníci pátračiek dosahovali veľmi vysoké percento objasnenia prípadov, predovšetkým vďaka znalosti miestneho prostredia a odborných znalostí mužstva a špeciálnych útvarov. A stavovská hrdosť a tvrdohlavosť pátračov bola priam povestná. Aj keď dodnes zostalo v našom slovníku prirovnanie píše ako žandár, mnohé prípady im pomohla vyriešiť práve dôsledná evidencia a preverovanie všetkých faktov. V najvyšších stavoch malo žandárstvo cca 14-tisíc príslušníkov. Autor námetov a odborný poradca mjr. Michal Dlouhý, ktorý je akýmsi duchovným otcom celého projektu, sa na prípravu seriálu dôkladne pripravil. Preštudoval množstvo autentických prípadov, z ktorých vybral napokon trinásť najzaujímavejších. Pri nakrúcaní dbal na to, aby prostredie žandárskej pátracej stanice nebolo vykreslené len jednostranne, práve naopak, šlo mu o pravdivé zobrazenie všetkých mechanizmov, na ktorých fungovalo vtedajšie pátranie. Skúsení scenáristi Pavlína Moskalyková, Antonín Moskalyk, Petr Zikmund, Drahoslav Makovička a Miloš Fedaš jeho námety spracovali do mimoriadne príťažlivých príbehov a o správnu atmosféru sa postarali aj hlavný kameraman Josef Víšek, výtvarníčka kostýmov Sylva Zimula Hanáková a hudobný skladateľ Ivan Kurz. Projekt seriálu je na svete už od roku 1992, keď mi Michal Dlouhý priniesol zaujímavý materiál, z ktorého podľa neho mohlo vzniknúť niečo zaujímavé, hovorí o koreňoch vzniku seriálu režisér Antonín Moskalyk. Pán Dlouhý nám potom dodal celý rad skutočných prípadov z archívov a novinových článkov. Verím, že autentickosť sa nám do seriálu podarilo dostať. Seriál sa nakrúcal v reálnych exteriéroch strednej a južnej Moravy a v Brne. Fiktívna brnenská žandárska pátracia stanica vznikla v areáli bývalých vojenských kasární a slúži v nej desať príslušníkov a služobný pes Argo. Nie vždy riešia len závažné zločiny, sem-tam sú ich prípady banálne, ba až smiešne, ale vždy páchateľa chytia a usvedčia. Ústrednú postavu Karela Arazíma, spočiatku štábneho strážmajstra, neskôr práporčíka a napokon vrchného strážmajstra, vytvoril populárny Tomáš Töpfer. Jeho pravú ruku si zahral Ivan Trojan a vrchného šéfa pátračky s chuťou stvárnil Petr Kostka. Pátrací tím doplnili Stanislav Zindulka, Zdeněk Junák, Jan Grygar, Erik Pardus, Aleš Jarý, Pavel Doucek a František Švihlík. Seriál však nie je len o policajnej práci, veď aj žandár je len človek ako každý iný. Mnohých trápi láska, mávajú aj slabé chvíľky. Aj preto tu majú pevné miesto ich manželky a priateľky, napríklad Alena Antalová ako majiteľka kvetinárstva Ludmila Horká, Andrea Elsnerová ako gazdiná celej stanice či Zdena Herfortová ako manželka veliteľa. A pravdaže ochranný duch žandárskej stanice vysoko postavený dr. Kostroun v podaní Karla Janského. Dramaturgovia brnenského štúdia Českej televízie sa usilovali dodať vierohodnosť seriálu aj tým, že do mnohých úloh postavili menej okukané tváre hercov predovšetkým z moravských divadiel. A nepotrebovali ich málo. V prvej sérii ich bolo 313. Pravdaže, vo väčších či menších roliach si zahrali aj známejší umelci ako Jiřina Bohdalová, Pavel Zedníček, Marek Vašut, Simona Stašová, Jiří Krampol a mnohí ďalší. A nezabudli ani na slovenskú výpomoc. Na obrazovke sa stretneme napríklad s Michalom Dočolomanským, Leopoldom Haverlom či Marianom Labudom. Dobový kolorit obstaralo aj 3-tisíc komparzistov, 6 500 kostýmov, 120 historických motorových vozidiel, niekoľko vlakov, 25-tisíc rekvizít a množstvo zvierat. Milovníkov psov určite potešia herecké výkony Arga a čistokrvného bastardíka Kikiny. V súčasnosti sa pripravuje nakrúcanie tretej série, pretože seriál mal nielen pri premiérovom, ale aj pri reprízovom uvedení na obrazovkách ČT vysokú sledovanosť. Veď napríklad pri premiére 26. epizódy sledovalo ČT 1 vyše 2,5 milióna dospelých divákov (66,5 % televízneho trhu). Priemerne seriál pozeralo 2,3 milióna divákov. V taký úspech, s akým sa humoresky stretli, sme pôvodne nedúfali, uviedla producentka Darina Levová. Aj v tretej sérii zostanú všetky hlavné postavy. Rátame s Tomášom Töpferom aj s Ivanom Trojanom, a ak to bude možné, radi by sme zachovali ďalšie hlavné figúry. Už sme s niekoľkými hercami predbežne rokovali a veríme, že to nič neprekazí, dodáva Levová. Tretia séria by mala seriál definitívne zavŕšiť, ďalšie diely televízia nakrúcať nebude. Autori, ktorí čerpali zo skutočných žandárskych prípadov, sa totiž nechcú dostať k mníchovským udalostiam, a posledné príbehy sa odohrávali už v roku 1937. Seriál sa preto definitívne skončí prvým dňom okupácie. Potom by aj tak asi nebolo o čom písať a možno, že už by v ňom nemal ani kto hrať, s preháňaním tvrdí Levová. Scenáre, ktoré spoločne píše režisér Antonín Moskalyk s dcérou Pavlínou, sú už dokončené, ale vzhľadom na finančnú situáciu ČT nie je zatiaľ jasné, kedy sa dokončí aj ich filmová podoba.

http://www.csfd.cz/film/75215-cetnicke-humoresky/komentare/

Seznam epizod:

Formát                                   : AVI
Formát/                                  : Audio Video Interleave
Velikost souboru                         : 640 MiB
Duration/String                          : 1 h 27 min
Celkový BitRate                          : 1 019 kb/s
Použitý software                         : VirtualDubMod 1.5.10.1 (build 2389/release)
Enkódoval                                : VirtualDubMod build 2389/release

Video
ID                                       : 0
Formát                                   : MPEG-4 Visual
Format_Profile                           : Simple@L3
Format_Settings_BVOP/String              : 2
Format_Settings_QPel/String              : Ne
Format_Settings_GMC/String               : 0 warppoint
Format_Settings_Matrix/String            : Default (H.263)
CodecID                                  : XVID
/                                        : XviD
Bit rate                                 : 889 kb/s
Šířka                                    : 576pixely
Výška                                    : 432pixely
Poměr stran                              : 4:3
Frame rate                               : 25,000 FPS
ColorSpace                               : YUV
ChromaSubsampling/String                 : 4:2:0
BitDepth/String                          : 8 bits
ScanType/String                          : Progressive
Bits/(Pixel*Frame)                       : 0.143
StreamSize/String                        : 559 MiB (87%)
Enkódoval                                : XviD 0.0.09 (UTC 2003-03-25)

Audio
ID                                       : 1
Formát                                   : MPEG Audio
Format_Version                           : Version 1
Format_Profile                           : Layer 3
Format_Settings_Mode                     : Joint stereo
Format_Settings_ModeExtension            : MS Stereo
CodecID                                  : 55
/                                        : MP3
Bit rate                                 : 117 kb/s
BitRate_Nominal/String                   : 128 kb/s
Kanál(y)                                 : 2 kanály
Sampling rate                            : 48,0 kHz
StreamSize/String                        : 73,4 MiB (11%)
Interleave_Duration/String               : 24  ms (0.60 video frames)
Interleave_Preload/String                : 506  ms
Enkódoval                                : LAME3.90.
Nastavení enkoderu                       : -m j -V 0 -q 5 -lowpass 15.3 --abr 128

http://fastshare.cz/7318203/c97h4571457801.part1.rar
http://fastshare.cz/7318386/c97h4571457801.part2.rar
http://fastshare.cz/7318599/c97h4571457801.part3.rar
http://fastshare.cz/7318791/c97h4571457801.part4.rar
http://fastshare.cz/7318890/c97h4571457801.part5.rar
http://fastshare.cz/7318956/c97h4571457801.part6.rar

https://uloz.to/!2Xk2g0NlBbCU/c97h4571457801-part1-rar
https://uloz.to/!Ql8uyfkmF1Wx/c97h4571457801-part2-rar
https://uloz.to/!ld38wNlbKPeS/c97h4571457801-part3-rar
https://uloz.to/!CI3chJPMUGLq/c97h4571457801-part4-rar
https://uloz.to/!3hewmKfqFov6/c97h4571457801-part5-rar
https://uloz.to/!cOHXw3V7IUEw/c97h4571457801-part6-rar

http://euroshare.eu/file/ErbIgZrTd4/C97H4571457801.part1.rar
http://euroshare.eu/file/M6mEnC110a/C97H4571457801.part2.rar
http://euroshare.eu/file/9PIz5uAO41/C97H4571457801.part3.rar
http://euroshare.eu/file/6T7q51urZl/C97H4571457801.part4.rar
http://euroshare.eu/file/2biuXnlJq4/C97H4571457801.part5.rar
http://euroshare.eu/file/a9Q13cLE72/C97H4571457801.part6.rar

CetnickeHumoresky1serie1997tomas

Seznam epizod:

Velikost souboru                         : 640 MiB
Duration/String                          : 1 h 42 min
Celkový BitRate                          : 876 kb/s
Použitý software                         : VirtualDubMod 1.5.10.1 (build 2389/release)
Enkódoval                                : VirtualDubMod build 2389/release

Video
Format_Profile                           : Simple@L3
Bit rate                                 : 748 kb/s
Šířka                                    : 576pixely
Výška                                    : 432pixely
Bits/(Pixel*Frame)                       : 0.120
StreamSize/String                        : 546 MiB (85%)
Enkódoval                                : XviD 0.0.09 (UTC 2003-03-25)

Audio
Format_Settings_Mode                     : Joint stereo
Bit rate                                 : 116 kb/s
BitRate_Nominal/String                   : 128 kb/s
StreamSize/String                        : 84,5 MiB (13%)
Interleave_Preload/String                : 501  ms
Enkódoval                                : LAME3.90.
Nastavení enkoderu                       : -m j -V 0 -q 5 -lowpass 15.3 --abr 128

http://fastshare.cz/7319064/c97h4571457802.part1.rar
http://fastshare.cz/7319197/c97h4571457802.part2.rar
http://fastshare.cz/7319309/c97h4571457802.part3.rar
http://fastshare.cz/7319464/c97h4571457802.part4.rar
http://fastshare.cz/7319560/c97h4571457802.part5.rar
http://fastshare.cz/7319625/c97h4571457802.part6.rar
http://fastshare.cz/7319714/c97h4571457802.part7.rar

https://uloz.to/!gRrQraT3mDOQ/c97h4571457802-part1-rar
https://uloz.to/!Lf1QL6l98me7/c97h4571457802-part2-rar
https://uloz.to/!agOTpLTlpFjY/c97h4571457802-part3-rar
https://uloz.to/!B575HrGR5aLA/c97h4571457802-part4-rar
https://uloz.to/!aqlRLMdNOypE/c97h4571457802-part5-rar
https://uloz.to/!0e4fEFGE4zMY/c97h4571457802-part6-rar
https://uloz.to/!zyuGWjF2Dv9I/c97h4571457802-part7-rar

http://euroshare.eu/file/OPz7ljkW3R/C97H4571457802.part1.rar
http://euroshare.eu/file/2WFk3cCP00/C97H4571457802.part2.rar
http://euroshare.eu/file/uzuh7XGzi1/C97H4571457802.part3.rar
http://euroshare.eu/file/ppDGzfn1J3/C97H4571457802.part4.rar
http://euroshare.eu/file/kk8Iqy25KA/C97H4571457802.part5.rar
http://euroshare.eu/file/hqw3rNbhC9/C97H4571457802.part6.rar
http://euroshare.eu/file/OP7s02i802/C97H4571457802.part7.rar

CetnickeHumoresky1serie1997petr

Seznam epizod:

Velikost souboru                         : 631 MiB
Celkový BitRate                          : 1 003 kb/s
Použitý software                         : VirtualDubMod 1.5.10.1 (build 2439/release)
Enkódoval                                : VirtualDubMod build 2439/release

Video
Format_Profile                           : Advanced Simple@L5
Bit rate                                 : 884 kb/s
Šířka                                    : 512pixely
Výška                                    : 384pixely
Bits/(Pixel*Frame)                       : 0.180
StreamSize/String                        : 556 MiB (88%)
Enkódoval                                : XviD 1.1.2 (UTC 2006-11-01)

Audio
Format_Settings_Mode                     : Dual mono
Bit rate                                 : 112 kb/s
StreamSize/String                        : 67,2 MiB (11%)
Interleave_Preload/String                : 528  ms
Enkódoval                                : LAME3.96r
Nastavení enkoderu                       : -m d -V 4 -q 3 -lowpass 16 --abr 112

http://fastshare.cz/7319876/c97h4571457803.part1.rar
http://fastshare.cz/7319954/c97h4571457803.part2.rar
http://fastshare.cz/7320002/c97h4571457803.part3.rar
http://fastshare.cz/7320050/c97h4571457803.part4.rar
http://fastshare.cz/7320087/c97h4571457803.part5.rar
http://fastshare.cz/7320170/c97h4571457803.part6.rar

https://uloz.to/!C2bdAv8NNqGG/c97h4571457803-part1-rar
https://uloz.to/!fbaUUC8dollX/c97h4571457803-part2-rar
https://uloz.to/!MGaDSkXYVQYE/c97h4571457803-part3-rar
https://uloz.to/!wkGG1wGxE6Dr/c97h4571457803-part4-rar
https://uloz.to/!XTfXiRd1uATz/c97h4571457803-part5-rar
https://uloz.to/!v3d8rqJHudAb/c97h4571457803-part6-rar

http://euroshare.eu/file/r8K2fMyO5E/C97H4571457803.part1.rar
http://euroshare.eu/file/HFE1uVlU74/C97H4571457803.part2.rar
http://euroshare.eu/file/eL87WeU7XR/C97H4571457803.part3.rar
http://euroshare.eu/file/3mdJ6hMtU4/C97H4571457803.part3.rar
http://euroshare.eu/file/ASM3f4Z5U3/C97H4571457803.part4.rar
http://euroshare.eu/file/Vz60PD7S10/C97H4571457803.part5.rar
http://euroshare.eu/file/AVUoHk78Iv/C97H4571457803.part6.rar

« Poslední změna: 03. Červenec 2017, 18:29:50 od martanius »
Mé DVD uploady jsou čisté kopie originálů, bez komprese.

Hosting poskytuje Station.cz