Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Crash Bandicoot 1  (Přečteno 500 krát) Sdílet: Sdílet 'Crash Bandicoot 1' na Delicious.com Sdílet 'Crash Bandicoot 1' na Digg.com Sdílet 'Crash Bandicoot 1' na Twitter.com Sdílet 'Crash Bandicoot 1' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline howady
 • *
 • Počet příspěvků 290
 • Počet poděkování 77

 • Život si tě okouše jako pes kost ....

  • Zobrazit profil
Crash Bandicoot 1
« kdy: 20. Listopad 2010, 00:47:28 »
Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na YouTube
Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na Bonusweb Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na IGN
Crash Bandicoot

Cover:Stručný popis:

Crash Bandicoot je slavná arkádová hra, která byla vyrobena v roce 1996 společnostmi Naughty Dog a Universal Interactive Studios pro herní konzoli Playstation. Distribuci hry zajišťovala společnost Sony Computer Entertainment. O deset let později V roce 2006 byla hra uveřejněna na PlayStation Network jako stahovatelný obsah pro PlayStation 3 a PlayStation Portable. Tato hra je prvním dílem ze série Crash Bandicoot. Tento díl zachycuje stvoření hlavního hrdiny v rukou doktorů Neo Cortexe a Nitrouse Bria. Příběh se pak odehrává během Crashova putování za záchranou své přítelkyně Tawny a nutností překazit ďábelský plán svého stvořitele na ovládnutí světa. Hra sklidila ve své době kladná hodnocení za své vizuální zpracování a dobrou hratelnost, ale byla označena jako málo inovativní v rámci plošinovek. I přes toto nelichotivé hodnocení renomovaných herních "kritiků", se tato hra stala jednou z neprodávanějších a nejpopulárnějších her pro platformu PlayStation.

Hra Crash Bandicoot je plošinovka ve které hráč ovládá postavičku Crashe Bandicoota, se kterým musí projít skrze území tří ostrovů, aby porazil zlého doktora Cortexe a zachránil přítelkyni Tawnu. Hra je rozdělena na jednotlivé úrovně (levely/kola) kterými hráč musí úspěšně projít aby mohl pkračovat dále ve hře. Hráč je omezen počtem životů, pokud dojde ke ztrátě všech životů, což může být způsobeno pádem do vody či jámy a jakýmkoliv útokem nepřítele,objeví se obrazovka oznamujcí konec hry, kde se hráč může rozhodnout zda bude končit nebo pokračovat dál. Hra je i v dnešní stále dobře hratelná a i značně návyková. Lze ji doporučit i pro mladší hráče.

Poznámka:

Tento release obsahuje původní originální hru pro herní konzoli Playstation včetně integrovaného emulátoru pSX verze 1.13. Součástí tohoto releasu je i CD image původního originálního CD, který emulátor používá pro vlastní fungování hry, včetně přehrávání videí a hudby. V tomto vydání nemusíte nic nastavovat, stačí pouze nainstalovat a po kliknutí na ikonu na ploše, rovnou hrát. Díky integrovanému emulátoru pSX je hra hratelná ve Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7.

Ovládání hry:

kurzorové šipky - pohyb vpravo, vlevo, dopředu a dozadu
klávesa "X" - vířivý útok (PSX Joypad - tlačítko "Čtverec")
klávesa "Y" - skákání, výběr položek v pomocném menu (PSX Joypad - tlačítko "Křížek")
klávesa "S" - vířivý útok (PSX Joypad - tlačítko "Kroužek")
klávesa "A" - zobrazení informací o počtu životů a nasbíraných bonusech (PSX Joypad - tlačítko "Trojúhelník")
klávesa "Enter" - pauza, ukončení hry

numerická klávesa "Enter" - vypnout/zapnout zvuk
numerická klávesa "Plus" - zesilování zvuků/hudby
numerická klávesa "Mínus" - zeslabování zvuků/hudby

Klávesa "Esc" - ukončení hry (emulátoru pSX)

• Pokud chcete změnit konfiguraci ovládacích tlačítek na klávesnici, postupujte následovně - stiskněte současně klávesy "pravý Alt" + "Enter" - tím přepnete hru do zobrazení v okně. Nyní uchopte myš a najeďte s ní na lištové menu v horní části herního okna a klikněte v něm na položku "File", potom vyberte položku "Configuration". Po kliknutí na položku "Configuration" se zobrazí okno, kde si můžete na záložce "Controllers" změnit kombinaci kláves na tu co vám vyhovuje nejlépe, případně zvolit v rozbalovacím řádku s popiskem "Device" jako ovládací zařízení místo klávesnice "Joypad".

Doporučená konfigurace:

• Procesor 1.3 GHz
• RAM: 256 MB
• Grafická karta kompatibilní s DirectX9
• OS: Windows XP a vyšší (testováno na Windows Vista)

Poznámky:

• Po rozbalení z archivu budete mít na disku 2 soubory včetně jednoho exe souboru. V žádném případě se nepokoušejte tyto soubory znovu rozbalit - tyto soubory jsou nedílnou součástí instalátoru, rovnou spusťte soubor "CrashBandicoot-Setup.exe" tím zahájíte instalaci hry.

• Součástí instalace je 614 MB velký CD image s původní hrou, jakmile začne instalátor tento image rozbalovat na disk, vypadá to jako kdyby instalace ZAMRZLA. Není to pravda, buďte trpěliví, nezasahujte do práce počítače (!) a vyčkejte (na pomalejších strojích i 10-15 minut) - uvidíte že se hra nainstaluje.

• Tato kompilace je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se frustrátů, srovnávající vzhled a funkčnost této prastaré hry s se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Velikost archivu: 554 MB
Offline martanius
 • *
 • Počet příspěvků 761
 • Počet poděkování 6

  • Zobrazit profil
Re:Crash Bandicoot 1
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2017, 21:49:23 »
Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na YouTube
Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na Bonusweb Vyhledat 'Crash Bandicoot 1' na IGN
Crash Bandicoot je vůbec první díl dnes již legendární série plošinovek. Ďábelský doktor Cortex vyvinul paprsek, kterým mění zvířátka na svém ostrově v nebezpečné mutanty. Jako jejich velitele si vybral vakojezevce, který se ale vymkl jeho kontrole. Právě v roli tohoto poměrně neobvyklého hrdiny musí hráč zachránit svou vyvolenou ze spárů doktora Cortexe a návdavkem k tomu zachránit svět od jeho paprsku. Herním stylem se jedná o ukázkového zástupce plošinovkového žánru. Čeká vás skákání přes propasti a překážky, porážení nepřátel a sbírání jablíček či jiných bonusových předmětů. Vakojezevec Crash má také k dispozici svůj typický styl útoku, kdy se roztočí a vyrazí nepřítele z obrazovky.

Kód: [Vybrat]
https://en.wikipedia.org/wiki/Crash_Bandicoot
!!POZOR!! - Hra je jen ve verzi emulátoru, tudíž ji lze hrát na PC, ovšem nikoliv vypálit a hrát na konzoli.


Kód: [Vybrat]
http://fastshare.cz/7318066/c96b4516478942.rar
Kód: [Vybrat]
https://uloz.to/!RRcpWfOTNON3/c96b4516478942-rar
Kód: [Vybrat]
http://euroshare.eu/file/1yFJjb9Tv8/C96B4516478942.rar

« Poslední změna: 03. Červenec 2017, 18:21:25 od martanius »
Mé DVD uploady jsou čisté kopie originálů, bez komprese.

 

Hosting poskytuje Station.cz