Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Potřebujete návod nebo s něčím poradit???  (Přečteno 13582 krát) Sdílet: Sdílet 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na Delicious.com Sdílet 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na Digg.com Sdílet 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na Twitter.com Sdílet 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline 8253
  • *
  • Počet příspěvků 151
  • Počet poděkování 42

• Zobrazit profil
Re: Potřebujete návod nebo s něčím poradit???
« Odpověď #15 kdy: 03. Únor 2008, 20:03:20 »
Vyhledat 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na YouTube
Na banku se nechystam jen jsem potřeboval poradit s timhle ale jestli to nejde tak to stačí říci.
Moje heslo:
www.nwf.cz
Pokud tam neni toto heslo tak je link bez hesla.Nebo není můj v tom případě tam heslo dodám

Offline Eaktive
  • *
  • Počet příspěvků 110
  • Počet poděkování 98

• Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Únor 2008, 00:49:56 »
Vyhledat 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Potřebujete návod nebo s něčím poradit???' na YouTube
Jo jasný v pohdě já to nemyslel špatně ale jako stímhle ti fakt neporadím.... zkus si založit topic a třeba se někdo chytne kdo o tom ví víc jak já.

Mé návody i linky jsou volně šířitelné, pokud napíšete od koho to je, můžete je dát kamkoliv.

Offline hajhtittam
  • *
  • Počet příspěvků 464
  • Počet poděkování 212

• Zobrazit profil
(Bez předmětu)
« Odpověď #17 kdy: 06. Únor 2008, 23:45:48 »

Offline Koza
  • *
  • Počet příspěvků 24
  • Počet poděkování 0

• Zobrazit profil
    • Players
« Odpověď #18 kdy: 06. Srpen 2010, 15:47:37 »
Zdravím potřeboval bych nějakej návod jak pracovat s FTP serverem, prosím co nejdříve ... Díky

Offline jaCUBE
  • Misanthropic
  • *
  • Počet příspěvků 2606
  • Počet poděkování 1333

• Scientia potentia est.

• Zobrazit profil
    • jaCUBE.cz
« Odpověď #19 kdy: 06. Srpen 2010, 18:53:32 »
Nevím, co je na FTP složitého. Stáhneš ten FlashFXP (nebo jiný klient, to je jedno, všude je to podobný), nainstaluješ ho, spustíš, zmáčkneš F8 a vyplníš přístupová data.
 To jest jméno serveru (a port), přihlašovací jméno a heslo. Dáš Connect, v levém okně máš svůj počítač, v pravém pak FTP a normálně myší přetahuješ soubory a složky, které chceš nahrát na FTP nebo naopak stáhnout do počítače. Popravdě řečeno, kdybys do klávesnice nasypal zrní, zvládla by to i slepice. ;)

Případně můžeš použít YouTube nebo Google, v tom Ti snad nikdo nebrání. Návodů je strašná spousta na ještě větší spoustu klientů ve všech jazycích, na které si vzpomeneš.

« Poslední změna: 06. Srpen 2010, 18:57:44 od jaCUBE »
Intel Core i5-6600; 32 GB RAM; GTX 960; 500 GB SSD + 6 TB HDD;
Philips Brilliance 272P4QPJKEB 27" @ 2560x1440; Logitech X-540 5.1; Logitech K350 Wave; Logitech MX Master

Offline Koza
  • *
  • Počet příspěvků 24
  • Počet poděkování 0

• Zobrazit profil
    • Players
« Odpověď #20 kdy: 06. Srpen 2010, 19:25:29 »
Díky moc za pomoc s tim videjkem  :) ale udělal jsem to nějak podobně a na webovkách se mi ukázalo plno čínských znaků :(((( místo obsahu :(( nevíš co s tim ? co dělám špatně ?  >:( :(  :(

Offline jaCUBE
  • Misanthropic
  • *
  • Počet příspěvků 2606
  • Počet poděkování 1333

• Scientia potentia est.

• Zobrazit profil
    • jaCUBE.cz
« Odpověď #21 kdy: 06. Srpen 2010, 20:39:15 »
Čínské znaky je dost široký pojem. S nejvyšší pravděpodobností máš špatně nastavené kódování. Veškeré HTML/PHP soubory ulož (a znovu nahraj) jako UTF-8 a v hlavičce každé stránky měj:
Kód: [Vybrat]
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
Případně dej odkaz, takhle radit a nevidět je složité.
Philips Brilliance 272P4QPJKEB 27" @ 2560x1440; Logitech X-540 5.1; Logitech K350 Wave; Logitech MX Master

Offline Koza
  • *
  • Počet příspěvků 24
  • Počet poděkování 0

• Zobrazit profil
    • Players
« Odpověď #22 kdy: 06. Srpen 2010, 20:57:45 »
Zde máš odkaz koukni na to a prosím porad' mi jak z toho :( http://szm.pb.cz/

Offline jaCUBE
  • Misanthropic
  • *
  • Počet příspěvků 2606
  • Počet poděkování 1333

• Scientia potentia est.

• Zobrazit profil
    • jaCUBE.cz
« Odpověď #23 kdy: 06. Srpen 2010, 21:05:43 »
...wow! Co to má být? Jak má prosímtě vypadat ten web (pošli ty soubory zabalený) a v čem jsi to proboha dělal? Už je ten začátek velice smrdí...

Citace
<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml"
xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office"

:o Co Ti na to doporučit, no? Snad, že dřív než řešení FTP by sis měl důkladně pročíst a naučit se toto:
Kód: [Vybrat]
http://www.jakpsatweb.cz/

Offline Koza
  • *
  • Počet příspěvků 24
  • Počet poděkování 0

• Zobrazit profil
    • Players
« Odpověď #24 kdy: 06. Srpen 2010, 21:18:12 »
Má to bejt sportovní zařízení města příbrami, já měl přidělat jenom úvodní stránku, kde mělo bejt kdy je otevřen vnitřní a venkovní bázen a že nefunguje to a to...(prozatím).... protože zbytek informací dostanu až v pondělí, a hale já fakt nevim prostě to spravoval dřívější ředitel než ho teda vyhodily, a on ty stránky zablokoval a zrušil to co na nich bylo:/, a já to dostal tak ze čtvrtky v takovýmhle stavu :( ale pak jsem jich tam nějak přidělal ještě víc k*a :(

Offline jaCUBE
  • Misanthropic
  • *
  • Počet příspěvků 2606
  • Počet poděkování 1333

• Scientia potentia est.

• Zobrazit profil
    • jaCUBE.cz
« Odpověď #25 kdy: 06. Srpen 2010, 21:29:21 »
Podívej se, zhruba takhle. Zkus si zobrazit zdrojový kód stránky tady na fóru, nebo kdekoliv a porovnej se zdrojovým kódem toho, co tam máš Ty. Ta podoba tam ani vzdáleně není. Nevím, co to je nebo jak to vzniklo, ale nedovedu si dost dobře představit, že z toho někdo někdy dovede stvořit čitelný web. Bylo by to asi jako skládat ze strouhanky rohlík. Obzvláště pokud zjevně problematice tvorby webových stránek ani zbla nerozumíš. Takovou prasárnu jsem tedy ještě neviděl (a to chodím na RozzlobeneMuze :) ), ale třeba Ti tu někdo jiný bude s to pomoci.

Pro zajímavost jsem to hodil do W3C Validatoru... :) 320 chyb, v podstatě se to asi ani z ničeho jiného neskládá. :D
« Poslední změna: 06. Srpen 2010, 21:32:05 od jaCUBE »

Offline Koza
  • *
  • Počet příspěvků 24
  • Počet poděkování 0

• Zobrazit profil
    • Players
« Odpověď #26 kdy: 06. Srpen 2010, 21:39:18 »
sakra  >:(  >:(  :o  :( co mám dělat ? to nejde nějak obnovit ten server a začít od znova ?
« Poslední změna: 06. Srpen 2010, 22:42:29 od Koza »

Hosting poskytuje Station.cz