Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Co se soubory *.001, *.002.... ? Aneb slučujeme přes Total Commander  (Přečteno 7270 krát) Sdílet: Sdílet 'Co se soubory *.001, *.002.... ? Aneb slučujeme přes Total Commander' na Delicious.com Sdílet 'Co se soubory *.001, *.002.... ? Aneb slučujeme přes Total Commander' na Digg.com Sdílet 'Co se soubory *.001, *.002.... ? Aneb slučujeme přes Total Commander' na Twitter.com Sdílet 'Co se soubory *.001, *.002.... ? Aneb slučujeme přes Total Commander' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Aldaron
 • Tradice
 • *
 • Počet příspěvků 17534
 • Počet poděkování 1809

 • Pro každou svini se vaří voda

  • Zobrazit profil
  • Strejda GOOGLE
Určitě se Vám někdy přihodilo, že jste si potřebovali stáhnout nějákou věc, ale ona neměla příponu *.part01.rar, ale *.001. Teď se podíváme jak na to.

Způsob #1 - Total Commander

Budeme potřebovat program  Total Commander:

Kód: [Vybrat]
http://www.slunecnice.cz/sw/total-commander/
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/prace_se_soubory/souborove_manazery/windowscommander/

1) Spustíme Total Commander a v jednom z oken si najdeme složku, kde jsou takto rozdělené soubory. Pravým tlačítkem myši si označíme 1. část a klikneme na Soubor -> Sloučit soubory.2) Vybereme si cestu kam se nám uloží "out soubor".3) Total Commander bude chvíly slučovat. Po dokončení jdeme do složky a najdeme tam soubor končící .out. V tomto případě byly slučované soubory s názvem jaCUBE.avi.00x takže sloučený soubor se bude jmenovat jaCUBE.avi.out. Kliknem na něj pravým tlačítkem a dáme přejmenovat a jednoduše koncovku .out umažem. Poté již lze soubor normálně spustitDodatek:

Stejný postup bude i když slučované soubory budou jaCUBE.rar.00x, nebo třeba jaCUBE.iso.00x. Jen se pak po odmazání koncovky .out otevře jiným programem.

Menší problém již nastává pakliže z slučovaných souborů nebude přímo vyplývat v kterém software to otevřít. Například při slučování jaCUBE.00x nám vzejde jaCUBE.out a co teď s tím, že... Teď budete muset experimentovat...  Musíte to prozkoušet programy, které by to mohli otevřít. Jako první to určitě zkusíme otevřít pomocí WinRARu. Pakliže to nepujde tak se bude jednat už o nezabalený soubor a ten je potřeba otevřít programem přímo k tomu určeným. Tedy pro hry to zpravidla býva image, který se otevře pomocí Daemon Tools. Pakliže jste stahovali video tak můžete zkusit soubor otevřít pomocí multimediálního přehrávače.Způsob #2 - HJ-Split

Budeme potřebovat program  HJ-Split:

Kód: [Vybrat]
http://www.slunecnice.cz/sw/hj-split/
http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/prace_se_soubory/deleni_a_spojovani_souboru/hjsplit/

Rozbalíme a spustíme HJ-Split. Na úvodní obrazovce vybereme Join.V dalším dialogu vybere Input File.Vybereme první část souboru, který chceme sloužit.Můžeme pomocí kliknutí na Output vybrat složku, kam se nám umístí soubor až bude sloučený. Není to nutné. Pouze pokud se nám nezamlouvá původní adresář. A klikneme na Start. HJ-Split bude chvíli pracovat - záleží na rychlosti Vašeho procesoru.Po skončení už jen v output složce najdete svůj sloučený soubor.Převzato z jaCUBEho stránek, kde naleznete další užitečné informace:

Kód: [Vybrat]
http://jacube.xf.cz/tutorials/slucovanisouboru.html

 

Hosting poskytuje Station.cz