Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Vyhledávání po upravach na foru  (Přečteno 5608 krát) Sdílet: Sdílet 'Vyhledávání po upravach na foru' na Delicious.com Sdílet 'Vyhledávání po upravach na foru' na Digg.com Sdílet 'Vyhledávání po upravach na foru' na Twitter.com Sdílet 'Vyhledávání po upravach na foru' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline daag
  • *
  • Počet příspěvků 470
  • Počet poděkování 111

• Zobrazit profil
Vyhledávání po upravach na foru
« kdy: 21. Říjen 2009, 20:51:02 »
Vyhledat 'Vyhledávání po upravach na foru' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Vyhledávání po upravach na foru' na YouTube
Zdravím,
 některé úpravy v sekci hudba probehli nedavno a ja ja si ted vsimnul, ze kdyz je u soundtracku napsan autor VA pak jsou vsechny tak oznacene soundtracky vedene pod V, kdyz pouziji pismenkove vyhledavani, coz si myslim, ze neni moc dobre... Protoze kdyz si chci najit soundtracky a chci pouzit ono pismenkove trideni, straci v techto pripadech vyznam, protoze k cemu mi to je, kdyz mi to vypise VA, misto nazvu soundtracku. Nejsem si jist, ale myslim si, ze v tomto pripade je to spise zmena k horsimu. Co si o tom myslite vy?
Většina linků není můj upload, proto je reupload téměř nemožný. Své linky si kontroluji, tak zbytečně nespamujte o reup. Pokud přeci jen, využijte PM.
Pokud Vás zajímá něco více k mým příspěvkům, nespamujte do tématu, ale napište žádost do PM.
Pokud Vás zajímají některé zkratky které používám, koukněte:
ZDE

Offline hajhtittam
  • *
  • Počet příspěvků 464
  • Počet poděkování 212

• Zobrazit profil
(Bez předmětu)
« Odpověď #1 kdy: 21. Říjen 2009, 21:33:44 »
Vyhledat 'Vyhledávání po upravach na foru' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Vyhledávání po upravach na foru' na YouTube

Offline daag
  • *
  • Počet příspěvků 470
  • Počet poděkování 111

• Zobrazit profil
Re: Vyhledávání po upravach na foru
« Odpověď #2 kdy: 21. Říjen 2009, 21:38:44 »
Neslo by pro sekci soundtracky aby bylo jmeno alba-rok-autor? Protoze pak by to slo vyhledavat dle nazvu, pomoci toho pismenkoveho filtru, nebo jak to nazvat (nebo ho pro tuto sekci vypni) protoze pokud zacnou pribyvat soundtracky ktere sem nekdo ted vlozi, tak bych to videl jako zbytecne, kdyz vsechny budou pod V ;-) Krom tech kde bude treba hanz zimmer atd... Jinak kdyz na to ted narazim i v hudbe by mel byt interpret nejak resen, jako jmeno a pak prijmeni, nebo obracene. Ale to me tak netrapi, protoze kdyz hledam landu, muzu ho najit pod d nebo l, ale to jsem odbocil...
Většina linků není můj upload, proto je reupload téměř nemožný. Své linky si kontroluji, tak zbytečně nespamujte o reup. Pokud přeci jen, využijte PM.
Pokud Vás zajímá něco více k mým příspěvkům, nespamujte do tématu, ale napište žádost do PM.
Pokud Vás zajímají některé zkratky které používám, koukněte:
ZDE

Hosting poskytuje Station.cz