Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

RSS topicu Kdo smazal topik?
>> Téma: Kdo smazal topik?  (Přečteno 12875 krát) Sdílet: Sdílet 'Kdo smazal topik?' na Delicious.com Sdílet 'Kdo smazal topik?' na Digg.com Sdílet 'Kdo smazal topik?' na Twitter.com Sdílet 'Kdo smazal topik?' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gargamel
  • *
  • Počet příspěvků 40
  • Počet poděkování 9

• Zobrazit profil
Kdo smazal topik?
« kdy: 01. Prosinec 2009, 21:49:01 »
Vyhledat 'Kdo smazal topik?' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Kdo smazal topik?' na YouTube
Může mi někdo říct, kdo smazal a proč můj topik, ve kterém jsem nabízel půjčení PA na rapidshare?

Offline Gargamel
  • *
  • Počet příspěvků 40
  • Počet poděkování 9

• Zobrazit profil
Re: Kdo smazal topik?
« Odpověď #1 kdy: 02. Prosinec 2009, 22:06:08 »
Vyhledat 'Kdo smazal topik?' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Kdo smazal topik?' na YouTube
Byl by dotyčný laskav a vysvětlil pohnutky, které ho vedli ke smazání topiku. Účet expiruje až zítra, nevidím tedy žádný důvod.

Offline Colberg
  • *
  • Počet příspěvků 31345
  • Počet poděkování 3419

• bye

• Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Prosinec 2009, 22:24:14 »
to je tady nekdy docela bezne ze obcas par temat nenavratne zmizi a nikdo nema odvahu se k tomu vyjadrovat, navic admin to muze dohledat v logu, ale jak vidis, sere na to cele vedeni :)

Offline Acer
  • *
  • Počet příspěvků 64
  • Počet poděkování 17

• Osobní text

• Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Prosinec 2009, 22:28:37 »
tady mas ten seznam...

Jinac staci kliknout v menu na "Uzivatele" a dat si hledat treba podle pozice..

Administratori:

mattithjah     
ANDROID       
jackies       

Modi:

Dubas             
Irteam       
Jack                   
Fatallty       
jaCUBE    
JIRKAS       
CadLoop       
WiT.HiN_T       
modtest            

Offline Gargamel
  • *
  • Počet příspěvků 40
  • Počet poděkování 9

• Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Prosinec 2009, 22:32:39 »
to je tady nekdy docela bezne ze obcas par temat nenavratne zmizi a nikdo nema odvahu se k tomu vyjadrovat, navic admin to muze dohledat v logu, ale jak vidis, sere na to cele vedeni :)

To máš pravdu. Nějak nám to tady upadá. Vedení se nevyjadřuje k topikům a dělá jako že se jich to netýká.

tady mas ten seznam...

Jinac staci kliknout v menu na "Uzivatele" a dat si hledat treba podle pozice..

Administratori:

mattithjah     
ANDROID       
jackies       

Modi:

Dubas             
Irteam       
Jack                   
Fatallty       
jaCUBE    
JIRKAS       
CadLoop       
WiT.HiN_T       
modtest            

To nejsou všichni co mají práva.

Offline Acer
  • *
  • Počet příspěvků 64
  • Počet poděkování 17

• Osobní text

• Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Prosinec 2009, 22:34:06 »
Jako prach obycejny user nevim kdo vsechno prava ma, pokud maj prava i jine hodnosti tak si to dohledas stejnym zpusobem.

Offline Gargamel
  • *
  • Počet příspěvků 40
  • Počet poděkování 9

• Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 02. Prosinec 2009, 22:38:09 »
No právě nikde není oficiálně řečeno kdo má práva, to si mám vycucat z prstu. A už tady nespamuj věci, které do tohoto topiku nepatří

Offline Acer
  • *
  • Počet příspěvků 64
  • Počet poděkování 17

• Osobní text

• Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 02. Prosinec 2009, 22:38:48 »
omfg chtel si seznam, napsal jsem co vim .. tak se s prominutim neposer.. dobrou noc.

Offline :jackies:
  • Pinna
  • *
  • Počet příspěvků 569
  • Počet poděkování 281

• Mé oko vidí !!

• Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Prosinec 2009, 02:13:13 »

Tohle není o žádné odvaze a "vedení" na to nesere.
Běžné je, že pár témat nebo příspěvků "zmizí" z důvodu jejich sloučení nebo z důvodu neaktuálnosti nebo úplné nefunkčnosti linků v něm.
Témata ani příspěvky nemizí, ale jsou buď přesunuta (sloučena) do správného topiku nebo jsou v případě nefunkčnosti linků hozena do Graveyard (hřbitov linků) a při úplném "mazání" přesunuta do trash sekce (zvláštní mezisekce pro moderátory v případě jejich nějaké nechtěné chyby - obdoba koše z OS)
Z této sekce se dají kdykoli na jeden klik obnovit.

Gargamelovi jsem doporučil po PM bumpnout tento topik aby dotyčný sám vysvětlil "smazání" toho konkrétního topiku.
Já si jeho vysvětlení dokáži jednoduše představit : neaktuálnost topiku (prošlý AC), nic, co by tu mělo dále strašit.

Mohlo to být ale jednoduše obyčejné přehlédnutí a dotyčný o tom dosud ani neví. Jsme jen lidi.
Pošlu mu PM aby Gargamelovi vysvětlil co se stalo.

« Poslední změna: 03. Prosinec 2009, 02:36:52 od jackies »
Pokud reaguji a odpovídám takto. Představte si můj hlas jako klidný a věcný bez jakýchkoliv emocí.

Pokud reaguji a odpovídám TAKTO. Představte si můj hlas jako klidný a věcný bez jakýchkoliv emocí. Jen se zdůrazněním slova "takto"

Pokud reaguji a odpovídám takto  >:( . Teprve POTOM si představte můj hlas jako rozrušený a nahněvaný.

....................

Offline Colberg
  • *
  • Počet příspěvků 31345
  • Počet poděkování 3419

• bye

• Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Prosinec 2009, 02:45:53 »
Ucet stale jeste plati takze k mazani nebyl nejmensi duvod

• Pinna
  • *
  • Počet příspěvků 569
  • Počet poděkování 281

• Mé oko vidí !!

• Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Prosinec 2009, 03:28:33 »
Nebyl, dnes už je.
Jak říkám : Mohlo to být ale jednoduše obyčejné přehlédnutí a dotyčný o tom dosud ani neví. Jsme jen lidi.

Chybky se mohou stát v tom docela velkém množství denních úprav které jsou neviditelné pro standardní uživatele.
Není v zájmu teamu nikoho jakkoliv poškozovat. Vše se dá řešit a já nevidím v této konkrétní drobnosti nějaký problém.

Tenhle topik nejspíš také po čase zmizí pokud některý moderátor usoudí že je vše vyřešeno a nic do budoucna nepřináší.

Jen pro malé info v Graveyard (hřbitov linků) je k dnešnímu dni 14596 příspěvků v 4926 tématech a v Trashi je 2389 příspěvků v 2231 tématech.
Pokud reaguji a odpovídám takto. Představte si můj hlas jako klidný a věcný bez jakýchkoliv emocí.

Pokud reaguji a odpovídám TAKTO. Představte si můj hlas jako klidný a věcný bez jakýchkoliv emocí. Jen se zdůrazněním slova "takto"

Pokud reaguji a odpovídám takto  >:( . Teprve POTOM si představte můj hlas jako rozrušený a nahněvaný.

....................

Offline Colberg
  • *
  • Počet příspěvků 31345
  • Počet poděkování 3419

• bye

• Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Prosinec 2009, 03:32:53 »
stejne nechapu proc sem nemuzes napsat kdo to smazal, dotycny se k tomu vyjadri nebo smaze i tohle a je klid :D

• Pinna
  • *
  • Počet příspěvků 569
  • Počet poděkování 281

• Mé oko vidí !!

• Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Prosinec 2009, 03:46:10 »
Protože nechci žalovat když se až tak o moc nejedná   ;)
Klid je tak jako tak.

Tobě, jako warezbohovi, to prozradím dopředu ve staff sekci  ;)

....................

Offline OldMan
  • *
  • Počet příspěvků 1494
  • Počet poděkování 1447

• Zobrazit profil
    • File & Image Uploader
« Odpověď #13 kdy: 03. Prosinec 2009, 09:06:37 »
ne, ja nemam problem se tajit :D

problem je v tom, ze si nejsem vedom toho, ze bych to mazal :)
bylo to tam zaspamovany, tak sem par poslednich prispevku promazal a jestli sem misto "smazat vybrane" klikl vedle na smazat cele tema, tak to se omlouvam ;)

zadnej duvod mazat cely tema sem opravdu nemel

omlouvam se

EDIT: jeste ted sem si vzpomel, jak sem par prispevku mazal a jeste sem si rikal, ze doufam, ze to nekdo smaze ... tak to muselo byt podvedomi xD
« Poslední změna: 03. Prosinec 2009, 09:32:47 od z_o_o_m »
Znáte THX? Tak ho používejte :-)

Offline Gargamel
  • *
  • Počet příspěvků 40
  • Počet poděkování 9

• Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 03. Prosinec 2009, 14:22:18 »
Protože nechci žalovat když se až tak o moc nejedná   ;)
Klid je tak jako tak.

O moc se nejedná, ale příště se třeba jednat může. Stejně nevím proč takové tajnosti, by bez tvé intervence by beztak nenapsal.

ne, ja nemam problem se tajit :D

problem je v tom, ze si nejsem vedom toho, ze bych to mazal :)
bylo to tam zaspamovany, tak sem par poslednich prispevku promazal a jestli sem misto "smazat vybrane" klikl vedle na smazat cele tema, tak to se omlouvam ;)

zadnej duvod mazat cely tema sem opravdu nemel

omlouvam se

EDIT: jeste ted sem si vzpomel, jak sem par prispevku mazal a jeste sem si rikal, ze doufam, ze to nekdo smaze ... tak to muselo byt podvedomi xD

Dobrá, stane se.

Ale kdyby admin rovnou napsal kdo to byl, nemuselo se to celé takto složitě řešit.

A druhá věc, nevím proč vadí dva tři příspěvky, které se dají považovat za spam, když přitom v sekcích je hromada
topiků, které jsou zapraseny mrtvými linky. Vedení na to hází bobek, kdyby raději svoji aktivitu přesunulo tímto směrem.

• Pinna
  • *
  • Počet příspěvků 569
  • Počet poděkování 281

• Mé oko vidí !!

• Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Prosinec 2009, 15:17:05 »
Ano, tato dramatická kauza je myslím konečně zdárně vyřešena.

Vedení si vzalo poučení  ;) Proto se na tyto případy povolal další administrátor.
z_o_o_m dostal ve staff sekci veřejnou důtku.
Uživatelé, kteří jsou zde 2,5 roku by mohli postnout občas nějaký link.
Zjistili jsme i navíc kdo má jaká práva.
Za dva dni nesmím zapomenout na odebrání jedné hodnosti aby tu nepropuklo opět nějaké ostré téma.

Dovolím si říct, že toto téma je uzavřeno...
by Jack
« Poslední změna: 03. Prosinec 2009, 19:44:12 od Jack »

....................

Hosting poskytuje Station.cz