Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Výzva a povídání o konzumaci hudby  (Přečteno 17930 krát) Sdílet: Sdílet 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na Delicious.com Sdílet 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na Digg.com Sdílet 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na Twitter.com Sdílet 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline hajhtittam
  • Yes, it's really me
  • *
  • Počet příspěvků 484
  • Počet poděkování 212

• Zobrazit profil
Re: Výzva a povídání o konzumaci hudby
« Odpověď #30 kdy: 14. Červenec 2007, 19:50:18 »
Vyhledat 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na YouTube
Já zas poslouchám v podstatě všechno.. Podle nálady..
Never uploaded anything and never will.

Offline parnie.lukas
  • *
  • Počet příspěvků 441
  • Počet poděkování 284

• "This is not revenge, this is PUNISHMENT!"

• Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 25. Prosinec 2007, 12:38:52 »
Vyhledat 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Výzva a povídání o konzumaci hudby' na YouTube
Hip hop je hudba...kdo zná nej české HH producenty Wiche, Trafika, Aku, Enemyho či Skuplu tak ví že hip hop skutečně hudba je ;)

Není to jenom tupé odříkávání hesel ,,Já sem tady pán a ty seš tady ho*no,, Ten kdo si vystačí s tímhle dělá asi takovou hudbu jako kluk co se vzhlídne v Tokio Hotel, chce kytaru a jediný co s ní dokáže je zmáčknout dva akordy a zařvat Durch den monsum...

Hip hop není jenom to co vidíš na MTV nebo v esu nebo to co ti předhodí Evropa 2...ten kdo schazuje rap by se měl zamyslet co vlastně poslouchá on...HH je celá kultura ne jen zlatý řetězy a vytahaný hadry s kšiltofkama...ti kdo se takhle oblíkaj ani nevědí základní věci o rapu a hiphopu...

Neposlouchám výlučně jenom hiphop...poslouchám podle mě ,,kvalitní,, hudbu. Stačí aby ta hudba nebyla dělaná podle producentského pravítka a hlavně musí ve mě vyvolat emoci...většinou kladnou:) a to skutečně hiphop se mnou dělá....např. neznám jedinej track od Wiche kterej by mě zcela neuchvátil - DJ WICH je hudba sama..sice jiná hudba než třeba Beatles nebo Eric Clapton, ale hudba to je...

Offline Krakonos
  • *
  • Počet příspěvků 47
  • Počet poděkování 21

• Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 24. Květen 2008, 19:28:26 »
Ačkoli jsem téměř zapřísáhlý matalista, musím souhlasit s názory, které zde padají, ať se týkají HipHopu či jiného stylu.

Vidím to ve "vlastní" (metalové) kultuře, kde to co vidím v televizi se ani neblíží tomu, co skutečně žije.

Musím bohužel souhlasit s úvodním textem a bohužel konstatovat, že dneska je médii diktováno opravdu snad všechno. A není to jenom hudba. Vidím, že mladí lidé (a pozor, nejsem žádný stařík, ale svůj styl jsem si našel už dávno) i po těch zrádných pubertálních let (těch cca 15) se stále nechávají ovlivňova okolím, ať jsou to média či cokoliv jiného. Myslím si ale, že je to věc osobnosti. Někdo je osobitý, někdo je "tuctový", někdo mezitím. A tím, jak do nás média meldují pořád něco, tak tím naší osobnost kazí, protože nám často až vnucují vlastní názor.

Osobně s tím silně bojuju. Nemůžu poslouchat prakticky žádné "běžné" rádio - ať je to E2, F1, Impuls, prostě cokoliv mě napadne - je to tuctovej mainstrem se spoustou bulváru. Omlouvám se těm, kteří to poslouchají a nechci jim to brát (ať si volí sami), ale moderátoři mi připadaj nesoudní. No prostě děs běs.

Sám jestli něco poslouchám, tak je Český Rozhlas 1 (občas i 2, 3) - v poslední době ale zaznamenávám značné zhoršení. Hudba je pořád stejná, né tolik mainstreamová, ale stejná, bez změny vkusu. Moderátoři jsou často neschopní podat inteligentně informaci, nebo v případě fóra s posluchači informaci přijmout (není vyjímka, když volá posluchač, snaží se svůj názor vysvětlit a moderátor pořád mele svoje a snad nad tím vůbec nemyslí - pak posluchače sprostě odpojí).

Myslím, že všechno co jsem tady nastínil patři k naší společnosti. Globalizace a medializace je v plném proudu a stejnětak jako komunikační vzdálenosti se zkracují, tak se "zkracují" i rozdíli mezi osobnostmi. Ať to ve zdraví přežijem!

Btw. právě poslouchám "Zamrzlý makrely" - už zanikli, mám od nich 4 songy, ale jsou krásný relaxační (neni to metal :-)).

PS: Omlouvám se, pokud jsem moc odbočil od tématu. Pokud si někdo chce popovíat o RŽ, můžeme založit diskuzi :D

Offline soldger
  • *
  • Počet příspěvků 13
  • Počet poděkování 9

• Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 17. Září 2008, 20:16:56 »
když jsme tedy u toho prožívání hudby...
Já jsem teda asi jeden z těch 20% hudebníků co tvoří, hraji na didgeridoo a bubnuju na gotické, historické bubny a djembe.
Jsem celkem fanatik, neboť všem nutím názor že hudba je krásná věc a každý by si jí měl opravdu užít a prožívat jí.

Já osobně nesnáším HipHop, páč se mi zdá že zde není absolutně žádný um, vyjma IT pracovníka který to CD vypálil.
Ale třeba na svý sestře vidím jak dokáže HH svým spůsobem prožívat, neboť dělá streetdance, ale ají tady se mi zdá že spíš vníma BEATY a provádí pohyby, a hudbu či text vůbec nevnímá... je to smutné to takhle pozorovat  :'(

Nechci někoho naštvat, ale z mého pohledu je HH jen marketingový trik, jak donutit lidi platit... Důkazem toho mi je, že u víc jak 3/4 skupin či eMsís (sólo zpěváků) si jejich album či track poslechnete jednou dvakrát do týdne. Ovšem někdy tu vaši oblíbenou píseň posloucháte pořád a za tejden se vám už nelíbí, protože to byl ten šok, to něco nového co se Vám líbilo a ne ta hudba jako taková....A teď už je to zastaralý tak proc to poslouchat  :-X   NJN jestli je nekdo z adminu Hoper, tak mě asik vyrazej z NWF, ale je to můj názor na hudbu....

Já osobně můžu vřele doporučit Projekt skupiny corvus corax : Cantus Buranus, celé album je buť na Youtube, nebo samosebou tady ;)

Jináč miluju každou hudbu, která se mi líbí bez ohledu na to jak je známá či není.... Mír a Lásku bez ocásku  ;)

Offline hajhtittam
  • Yes, it's really me
  • *
  • Počet příspěvků 484
  • Počet poděkování 212

• Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Září 2008, 21:28:56 »
Můžu tě uklidnit, přestože hip-hop poslouchám, z fóra tě nevyrazím. ;) Jednoduše proto, že mnohem víc poslouchám rock a metal.. :D Poslouchám v podstatě všechno. Hip-hop jsem začal víc poslouchat taky kvůli street dance, a řeknu ti, občas se dementní text hodí, protože na něj můžeš dělat ukrutný píčovinky.. Třeba jednou jsem dělal choreošku na song, kterej se skládal jen z beatů a ženskýho vzdychání :D
Never uploaded anything and never will.

Offline Pivooo
  • *
  • Počet příspěvků 338
  • Počet poděkování 316

• Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Září 2008, 09:38:32 »
No abych se taky vyjadril tak musim rict ze HIP HOP take namam rad, nikdy jsem ho neposlouchal a asi ani nebudu prijde mi to (az na texty) dost podobne. Navic jejich styl obleceni a mavani rukama mi prijde dost trapny. I kdyz HH posloucha strasnej kotel lidi tak je to jejich vec, ale to co delaji ( mam namysli grafity ) me dost vadi pac ty lidi porad neco nekam cmaraji a je toho tolik ze me to vylozene s**e. Vsak to znate samy, jdete nekde po ulici a na kazdy zdi je nacmarana nejaka kravina. Nerikam ze Grafity jsou hnusny to ne, ale  je velmi male mnozstvi lidi co to umeji. Zbytek techto nakresu je humus. Tak proto ty HipHopaky nemam rad.
Co se tyce me tak ja nejradeji rock, hard rock, metal. Ale nebojim se si poslechnout i vaznou hudbu.

PS: Jestli jsem nekoho urazil tak sorry, ale namam Hip Hop rad.
Už ne.

Offline Krakonos
  • *
  • Počet příspěvků 47
  • Počet poděkování 21

• Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 23. Září 2008, 20:29:06 »
Hip Hop musí mít něco společného s Grafitti? No nevím, já jsem svůj názor už někde tady vyjádřil, ale tohle spojení si nemyslím, že je absolutní (i když je pravda, že většinou to tak bývá).

Grafitti (ježíš, píšu to vůbec dobře?) se mě osobně nelíbí, ale nevadí mi, když jsou smysluplné a na dobrém místě. Když si je někdo nakreslí na svůj dům, klidně. Ale když je někdo kreslí na zastávky, cizí majetek, vlaky, tramvaje, autobusy, metra, sedačky a lavičky, sloupy, lampy, prostě kde co najdou, tak mi to příjde jako humus. Nejen že jsou beze smyslu, ale také ničí práci jiného. Bezesmylu bych přežil, ale maření něcí práce mě opravdu dokáže vytočit. Nedovedu si představit, že bych jeden den přemaloval stěny svého domu/metra, čehokoliv a druhý den tam bylo zase něco načmáráno.

No nic, cenzurujte mě případně, protože tohle sem opravdu nepatří :-)..

End of off topic :-)

Hosting poskytuje Station.cz