Warning: xcache_get() [function.xcache-get]: xcache.var_size is either 0 or too small to enable var data caching in /home/www/nwf.cz/subdomeny/www/Sources/Load.php on line 2695

Warning: xcache_set() [function.xcache-set]: xcache.var_size is either 0 or too small to enable var data caching in /home/www/nwf.cz/subdomeny/www/Sources/Load.php on line 2622
Nepřečtená témata...
Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

>> Téma: Nepřečtená témata...  (Přečteno 4352 krát) Sdílet: Sdílet 'Nepřečtená témata...' na Delicious.com Sdílet 'Nepřečtená témata...' na Digg.com Sdílet 'Nepřečtená témata...' na Twitter.com Sdílet 'Nepřečtená témata...' na Facebook.com

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline fron
  • *
  • Počet příspěvků 45
  • Počet poděkování 1

• Zobrazit profil
Nepřečtená témata...
« kdy: 20. Únor 2011, 13:51:52 »
Vyhledat 'Nepřečtená témata...' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Nepřečtená témata...' na YouTube
Ahoj napadlo mě že by bylo docela užitečné tlačítko podobné ,,nepřečtená témata od poslední návštěvy,, tak by mohlo být něco ve smyslu nepřečtené příspěvky v tématech ve kterých jsem něco taky přispěl. Řekl bych že je docela otravné vždy hledat to konkrétní téma jestli mi někdo neodpověděl a teď by mi rovnou vyskočily všechny ve kterých jsem něco psal a jsou tam nové odpovědi. (teď se jen strachuju jestli to tady není a já si toho nevšiml  ;) )

Offline JIRKAS
  • Kulturní barbar
  • *
  • Počet příspěvků 559
  • Počet poděkování 163

• Zobrazit profil
Re:Nepřečtená témata...
« Odpověď #1 kdy: 20. Únor 2011, 13:52:38 »
Vyhledat 'Nepřečtená témata...' na Google.com (SSL) Vyhledat 'Nepřečtená témata...' na YouTube
Ahoj, myslíš toto: http://www.nwf.cz/index.php?action=unreadreplies ?

Offline fron
  • *
  • Počet příspěvků 45
  • Počet poděkování 1

• Zobrazit profil
Re:Nepřečtená témata...
« Odpověď #2 kdy: 20. Únor 2011, 13:58:46 »
Jaj to je přesně ono   :-[  ;)

Hosting poskytuje Station.cz