Vítejte na Native Warez Forum!

Jakožto host můžete prohlížet obsah fóra, ale teprve REGISTRACE Vám umožní:

- příspívat vlastními příspěvky a prohlížet četné odkazy ke stažení
- navštěvovat profily ostatních uživatelů
- používat tmavou verzi vzhledu
- vidět grafy funkčnosti odkazů
- sofistikovaně vyhledávat na fóru a využívat filtry
- používat moderní shout box pro psaní s ostatními
- využívat exkluzivní funkci Mé nefunkční linky, usnadňující práci uploaderům
- navštěvovat sekce NWF Exclusive, Uploader's Offerplace a sekce "Hledám ..."

Proto neváhejte a REGISTRUJTE se u nás, NWF tým se na Vás těší.

Nápověda: Úvod

Vítejte na fóru Native Warez Forum, a Simple Machines (SMF)!

Pravidla aneb Uživatelovo desatero

;) Obecná pravidla:

01. Nezapomínejte, že na druhé straně sedí lidé, dodržujte proto základy Netikety a slušného chování.
02. Příspěvek se musí vztahovat k tématu, na který odpovídáte. Nejsou dovoleny jednoslovné příspěvky. K poděkování máme zvláštní tlačítko THX.
03. K označení mrtvých linků používejte funkci "Označit mrtvé linky".
04. Do políčka linky patří pouze linky ke stažení, (tj. rapidshare, megaupload) nikoliv odkazy na obrázky, apod. (tinypic, imageshack).
05. Nezakládejte duplicitní témata, vždy si zkontrolujte, jestli tímto už někdo nepřispěl před Vámi.
06. Dbejte rad starších uživatelů a respektujte rozhodnutí členů NWF týmu. V případě stížnosti na činnost moderátora se obraťte na jednoho z administrátorů. Rozhodnutí administrátora je konečné a nelze se odvolat.


>:( Zákazy:
07. Nestrpíme jakékoliv zveřejňování věcí v rozporu se zákony České republiky. Ve vážných případech může mít až policejní dohru. Týká se především pedofilních materiálů, xenofobní a rasistické hudby či videí. Rovněž jakékoliv zveřejňování symbolů s motivy nacismu či komunismu zde není povoleno.
08. Nestrpíme dělání reklamy jakémukoliv soukromému či komerčnímu projektu. Toto se trestá permanentním zákazem vstupu na fórum.
09. Nestrpíme jakýkoliv spam, ať už v podobě příspěvků, soukromých zpráv nebo shout boxu.
10. Nestrpíme urážky moderátorů či jiných uživatelů fóra a jakákoliv snaha zdiskreditovat či poškodit Native Warez Forum je velmi přísně trestána.
Úvodní ustanovení

1) Výrazem "fórum" se myslí SMF systém fóra napojený na MySQL databázi a běžící pod doménou www.nwf.cz.

2) Výrazem "člen", "uživatel" či "user" se myslí každá fyzická osoba, která je do fóra zaregistrovaná a plně aktivovaná.

3) Pravidla jsou závazná pro VŠECHNY členy navštěvující toto fórum. Zaregistrováním do tohoto fóra dáváte najevo souhlas s těmito pravidly!

4) Na tomto fóru se NESHROMAŽĎUJE žádný nelegální software, pornografické materiály ani jiné materiály porušující zákony České Republiky.

5) Fórum žádným způsobem nevyužívá osobní informace poskytnuté prostřednictvím elektronických médií jeho členy a není schopen ověřit či posoudit jejich relevantnost. Členové souhlasí, že jakékoliv informace, které vloží, budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez členova svolení, nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

6) Členové fóra zde publikují anonymně - majitel, autor a provozovatel tohoto serveru nenese žádnou odpovědnost za obsah jiných, než vlastních příspěvků, neboť mu není znám obsah příspěvků třetích osob. Za obsah vlastního příspěvku je plně zodpovědný výhradně autor tohoto příspěvku.

7) Na discích serveru provozující fórum se nacházejí pouze soubory technicky nezbytné pro provoz stránek. Tyto soubory jsou šířeny pod veřejnými licencemi, případně jde o soubory, jejichž autorem je provozovatel fóra. Stránky uložené na serveru slouží výhradně pro vzdělávací a volnočasové aktivity.

8) Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na Vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

Za prvé si ukážeme popis a příklad celkové struktury fóra a jeho uspořádání. Návod na registraci a přihlášení uživatele, neboť hosté nemusí mít povolen přístup do učitých sekcí. Po registraci a přihlášení si ukážeme jak upravit svůj profil, poštou nebo jak odpovídat na témata, hlasovat v anketách, citovat, upravovat nebo odstraňovat příspěvky, měnit ikony zpráv, vkládat smajlíky a BBC kódy, pracovat s přílohami a číst nebo odesílat soukromé zprávy. Rovněž si ukážeme základní i pokročilé metody vyhledávání.

Hosting poskytuje Station.cz